Jump to content

Octavia 2rs - Mazda 6 - Passat Cc


Valix
 Share

Postare recomandată

Sugestie: daca ai luat RCD510, incearca sa pui si functia de handsfree prin bluetooth, ca oricum buton pe aparat exista si e pacat sa nu il folosesti (plus ca daca ai comenzi pe volan, cele de telefon devin inutile, fara bluetooth).

ps: tata are pe tiguan RCD510 fara bluetooth si ii pare rau ca nu a ales si aceasta functie...

Modificat de CT 10 VWP
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Valix

    12

  • Bogdan_wrc

    9

  • Cristian

    6

  • nistor@QMT

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu prea sunt adeptul vorbitului la telefon asa incat sa se auda in toata masina ;) Dar merci de sugestie :).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pretul DDP dupa discount e de 26.300 euro. Nu-i prea putin, sper sa nu-mi para rau ;).

Ce discount ai obtinut ?

In alta ordine de idei , stie careva daca se prefigureaza si un 1.8 TSI + DSG ? Pe configurator nu am vazut asa ceva inca

Si o alta chestie , am vazut ca singurul nivel de echipare e Sportline . Ne putem astepta si la alte nivele de echipare ?

Modificat de andrei81
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum crezi, ideea era ce poate sa faca aparatul si poate sa iti fie de folos...

In timp, probabil ca vei dori sa ai si handsfree, iar pentru 2008 si o masina NOU-NOUTA, se cam impune si acest aspect (inca optional).

Alegerea iti apartine, dar iti sugerez sa verifici lista de optiuni a dealerului si sa vezi cat costa functia de bluetooth, poate merita adaugata, chiar daca nu o vei folosi ...initial.

Butonul PHONE, e cel din STANGA jos si devine NEFUNCTIONAL, fara handsfree (clasic sau bluetooth):

Comodo_24.11.2007_1195884259_img_rcd510_vw.jpg

Tot ce inseamna COLOR la acest aparat, este marginea rosie a butoanelor de pe display. - exact cum este in poza -

Modificat de CT 10 VWP
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

felicitari, masina e senzatie si pretul extrem de bun. Daca as mai fi asteptat 6 luni 100% asta ar fi fost masina pe care as fi comandat-o.

Astept plimbarea si berea ... :(

Modificat de godoroja
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merci Godo :(. 3 luni .... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

berea tot acolo e si peste 3 luni.... :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gata, a plecat si avansul :blink:. Nu mai e loc de intors. Configuratia finala este: Passat CC 1.8 TSI - 160 CP, alb. Optiuni: Climatronic, scaune incalzite, duze spalator parbriz incalzite, parbriz incalzit, RCD 510 color si cu touch screen, Park Pilot fata-spate, Auto Hold, volan multifunctional si decor bord Brushed Aluminium. Fara nicio inscriptionare pe spate :Driver:. Pretul DDP final e de 26.400 euro. Cam asa va arata masina :blink::

post-1646-1215579717_thumb.jpg

post-1646-1215579724_thumb.jpg

post-1646-1215579733_thumb.jpg

post-1646-1215579767_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ptiu ptiu sa fie intr-un ceas bun. si astept plimbarea si udatura :)

bine ca am scapat..de acum ne putem trece din nou pe AVAILABLE pe messenger si putem sa raspundem la telefoane :icon_thumright:

semnat : Rin, michael, eu, fusco..etc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

abia astept sa beau... :8: felicitari

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da nenea o sa fie fain dar parca as fi luat negru :8: stii ca era culoarea care imi placea mai mult dar caca va da bine si asta a ta daca ai geamuri negre ...

si cu skoda ce faci imi dai mie volanul cu comenzi la schimb si ceva... :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

N-am frate comenzi pe volan. E doar volan de RS...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

arata mai bine alb. i se vad trasaturile mai bine. bara fata mai scoasa in evidenta. le-am comparat puse una langa alta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Felicitari pt alegere! Cu siguranta e cea mai inspirata!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!