Jump to content

Huse scaune Golf IV & Bora


lautrec
 Share

Postare recomandată

@inginerul Daca zici de firma MISTRADE, aveau un magazin langa Tribunal, dar s-au mutat de mult de acolo. I-am cautat de mi-au iesit ochii din cap. Si la nr de tel nu raspunde nimeni (la nici unul din cele 3).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Faine huse. Nu cred ca mai e firma aia ca la CONTACT, nici nu mai e pagina :Driver:

AM mai gasit site-ul asta:

http://www.husa-auto.ro/

La colaboratori scrie vwforum.ro :D

Modificat de GeoB
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Foarte faine husele aste de pe sit-ul dat de GeoB. Nu prea dau pretul acolo. M-ar interesa varianta Clasic sau Alcantara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

si pe mine m`ar interesa, daca se poate, un magazin de profil din cluj napoca... sau daca stie cineva o persoana care se ocupa cu asa ceva... la un pret mai acceptabil, undeva pe la max 300 ron.. ms.. o seara placuta tuturor :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

huse pt scaune recaro gasesc pe undeva si la ce pret?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

salut

caut ceva huse pt golfulet, a mai cumparat cineva sa-mi recomande un producator/model?

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Aceiasi intrebare o am si eu.Vreau ceva care sa se potriveasca si sa nu coste mai mult de 200-250 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Stie cineva un atelier in Craiova care poate coase piele pe husele originale? Ma gandeam sa pun pe aripioarele laterale, de sprijin, fiindca sunt primele care cedeaza. Merci!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

 Buna seara, intentionez sa cumpar un set de huse imitatie de piele.  Intrebarea mea e daca la golf 4 exista un singur model de scaune? husele pe care le.as dori sunt de la emag la pretul de 270. Daca cineva le are poate ne spune si o parere despre ele.

huse_imitatie_piele_fata_spate_26.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

is vreo 4 modele, cele stoc, cele sport edition(cum am eu, vezi galerie), recaro si recaro 2. Si cele de R, dar nu cred ca se pune.

cele din poza sunt stoc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!