Jump to content

Huse scaune Golf IV & Bora


lautrec
 Share

Postare recomandată

M-am hotarat sa-mi cumpar. La Metro sunt ceva huse speciale pt airbag in scaune la vreao 2 mil, dar nu-mi plac pt ca scrie pe ele Schumacher. Nu pt ca am ceva cu el, la fel nu-mi placeau orice alt nume ar fi scris. In plus materialul pare prea.... sintetic. Genul de care ramai lipit daca te asezi vara fara tricou. Stie cineva ceva mai bun?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

RODEO te poate ajuta aici. Am vazut la el in superb niste huse extraordinar de aratoase.

sper sa bage un oki pe aici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

astept o poza eventual. pot si sa rog pe cineva sa mi le ia din bucuresti si sa mi le aduca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu-ti recomand husele M. Schumacher. Are tata pe Octavia si stau foarte prost pe scaune. Sunt destul mici si acopera decat partial scaunele (decat o latura, nu imbraca tot scaunul), motiv pentru care se misca destul de mult. Pe ambalaj scria ca sunt pentru Octavia (prin alte zeci de modele :D )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ceva mai bun ar fi sa mergi la un atelier de profil si sa iti faci la comanda huse exact pe dimensiune (eventual cu decupaj la airbag) ... arata si se comporta mult mai bine, iti poti alege materialul dorit si nu cred ca diferenta de pret e exorbitanta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa nu gresesti cu M.Schumacher! Mici, incomode, probabil ca trebuie cusute. (eu n-am intrebat, le-am cumparat crezand ca ceea ce e pe eticheta e si inauntru... :)

La pret aprox. dublu am comandat la dealer -serpico Cv.- exact pt modelul meu (+/- buzunare spate scaune, cotiera etc.)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sal'tare.

Eu am avut noroc si mi-a adus prietena-mea din Austria o frumusete de huse (set complet) cu cele din fata speciale pt airbaguri. Sunt rosu cu negru si au fost pe undeva pe la vreo 40 euro. Daca ai pe cineva care merge pe afara eu zic sa-l lamuresti sa-ti cumpere un set.

Bafta multa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

chiar eu plec acum in belgia, dar credeam ca sunt mult mai scumpe pe acolo. pana acum nu am cumparat nimic pt masina din alte tari. iti ascult sfatul si va tin la curent cu ce gasesc pe la altii. M. Schumacher nu-mi luam oricum, pe langa ca-mi par chicioase mai si sunt un hal de sintetic total nereusit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Ai gasit huse pana la urma ?

Si eu caut ceva de calitate si nu gasesc. ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Rugaminte pt. cei cu problema rezolvata:

Unde pot gasi huse de calitate ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da. am gasit in carrefour in belgia. bumbac, material f placut, universale dar au potrivit perfect. simple, cu spatiu pt airbag, erau diverse culori. pretul - imi este si rusine sa va spun.... 8 EUR (era in iulie, perioada de reduceri)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La banii astia imi cumparam 4 seturi !!! Sa am de rezerva ...

Adevarul e ca sunt putin disperat. :D

Culoarea tapiteriei este gri deschis si se murdareste groaznic.

Dealarul VW mi-a oferit huse comandate, la 100 euro/set !!! :P :P :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

:( c mai stiti de huse??? vreau si eu sa`mi pun...dar nu gasesc...un site,ceva poze???? ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mda, si eu caut huse. voi mai urmari topicul asta, in caz ca gaseste cineva de calitate si nu foarte scumpe!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Culoarea tapiteriei este gri deschis si se murdareste groaznic.

asa si la mine.. eu nu gasesc nici o husa de nici o culoare care sa se asorteze macar un pic cu tapi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

daca ar fi sa le confectionam la o critorie..unde mai exact se lasa spatiu pentru airbaguri la scaunele din fata??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

ceva stiri despre subiectu HUSE? ca io mi caut huse si nu stiu care merita sa le cumpar. da ti un feedback pls

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ahhh nici nu stiam ca exista un astfel de topic :icon_thumright:

Pai si eu vreau huse sa-mi cumpar, dar nu cred ca tampeniile alea de prin MOL, KAUFLAND sau mai stiu eu ce, sunt bune de ceva. Am impresia ca nici nu se potrivesc pe GOLF. Cred ca majoritatea sunt pentru Logan.

Cica e unu la mine in oras care face huse faine la 250-300 RON. Te duci iti ia marimea la scaune, are materiale faine sau daca vrei te poti duce cu materialul tau. O sa ma interesez :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In brasov e o firma care face niste huse foarte frumoase. Au sabloane pentru toate masinile vag. Ultima oara costau 500 de ron. Calitate....mai mult decat foarte buna.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-am hotarat sa-mi cumpar. La Metro sunt ceva huse speciale pt airbag in scaune la vreao 2 mil, dar nu-mi plac pt ca scrie pe ele Schumacher. Nu pt ca am ceva cu el, la fel nu-mi placeau orice alt nume ar fi scris. In plus materialul pare prea.... sintetic. Genul de care ramai lipit daca te asezi vara fara tricou. Stie cineva ceva mai bun?

Vai, si cat imi doream eu cu Schumacher, se mai gasesc ?? Stiu ca au trecut 4 ani si nici in F1 nu mai e individul :icon_thumright: .

Ingumerul, banuiesc ca nu sunt de piele la 500 sau? fac si de piele?

Modificat de marius1982.11
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La 500 de ron piele ? In nici un caz. Sunt facute din material textil, de foarte buna calitate si pe deasupra si impermeabil.

Referitor la timpul de executie, nu am idee, probabil 7-10 zile. Daca va intereseaza serios, ma pot interesa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intrebam daca fac din piele, la alt pret evident, adica ii dau jos husa originala si o coase de ea pielea sa para cat de cat fabrica :blah:.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!