Jump to content

Audi A6 2005 224 Ps


gicu

Postare recomandată

Nu s-a taiat absolut nimic. Totul vine doar montat. Stopurile intra perfect, trebuie alta bara intr-adevar, dar la tinichigeria nu s-a modificat nimic.

Link către comentariu

A da ? inafara de bara si capacul de portbagaj nu trebuie nimic ? Mmm asta e bine de stiut... atunci s-ar putea sa mai apara un a6 ca asta :D ca ma tot gandesc sa imi si eu unu : )

Link către comentariu
  • 1 month later...

Mici corectii estetice la partea frontala si schimbari radicale la interior (full black).

post-900-0-25151500-1301978494_thumb.jpg

post-900-0-18402200-1301978506_thumb.jpg

post-900-0-02012700-1301978510_thumb.jpg

post-900-0-46157700-1301978523_thumb.jpg

post-900-0-69409000-1301978534_thumb.jpg

post-900-0-85383800-1301978550_thumb.jpg

post-900-0-61956200-1301978585_thumb.jpg

Link către comentariu

arata super masina dupa transformare...nu mi-a venit sa cred ca e aceiasi masina

mult succes in continuare..sa o conduci cu placere si fara evennimente

beck

Link către comentariu

o limuzina premium de exceptie....totul e cu bun gust.....:) sa o stapanesti sanatos!

padelele de dupa volan sunt functionale?

Link către comentariu

rar imi este dat sa vad un A6 care sa ma faca sa il caut cu privirea , insa al tau , din ce am vazut eu pana acum (A6 - modificat) ia cu siguranta cireasa de pe tort . asta da masina ! bravo .

Link către comentariu

Doamne ce opera de arta ai putut sa faci,numai felicitari si premiul de sculptorul anului pentru tine :icon_cool: sa o stapanesti sanatos :icon_thumright:

Link către comentariu

Foarte frumos, felicitari pentru munca depusa si pentru rezultat :icon_thumright:

Un singur lucru nu imi place si zic eu este cam "coca-style"...numarul "WST"

Link către comentariu

Masina arata superb si cand ai luat-o, dar acum arata senzational! Spatele imi place la nebunie, felicitari pentru munca depusa si pentru rezultatul final. Ti-as propune si eu niste chestii totusi daca nu e cu suparare. Parerea mea e ca pe fata ar merge mai bine o bara de S-line 2009 (as fi zis de S6, dar deja ai farurile cu DRL), apoi la interior, daca ai ales tot aceiasi nota sportiva, ai putea sa-i pui trimurile de aluminiu sau piano black (mie imi plac foarte mult insertiile de lemn, dar cu volanul, pedalele si consola aceea negru lucios, cred mai bine s-ar potrivi trimurile amintite mai sus) si cum a spus si colegul TEFF ar merge oglinzile de S/RS6! Oricum arata superb masinuta! Multa bafta cu ea in continuare si mai pune poze cu ea cand poti. :D

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!