Jump to content

Furnizor Neserios De Piese Pentru Vw


fgl
 Share

Postare recomandată

Numele stimabilului este Marinescu Ion ,nr. de telefon 0755 470 773 si poate fi gasit pe net la optiunea piese second hand pentru golf III,sfatul meu - EVITATI SA CUMPARATI PIESE DE LA EL,LOCUIESTE IN JUD.MURES.

Am corespondat pe e-mail<marinescuion1@yahoo.com>i-am scris ca am nevoie de o TRAPA DE GOLF III, (am e-mailul), a zis ca o are si inca intr-o stare exceptionala si mi-a vandut o trapa de vw-audi,in nici un caz de golfIII(poate de pasat ,de audi sau gof IV).Cand am incercat sa-i trimit trapa inapoi sa-mi recuperez bani ,nici nu a vrut sa auda.

Deci am pierdut 150 EURO + manopera demontat trapa mea si montat la loc,+taxe curierat rapid.

Va sfatuiesc sa-l evitati,iar daca cineva doreste informatii suplimentare despre trapa pe care o am ,contactati-ma.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este o arie "cutia neagra" se numeste unde poti sa postezi asa ceva.Incearca un search si o gasesti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

posteaza un anunt cu trapa de vanzare la sesctiunea Audi paoate este cineva interesat ,sa iti mai recuperezi si tu din paguba

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

No offence, dar deocamdata fql nu poate posta anunturi... cu atat mai putin in arie tehnica... eventual doar daca vaneaza warning-uri...

Daca vanzatorul in discutie este membru pe forum si are anunturi de vanzare, atunci un moderator va muta acest topic in aria indicata de snack

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am inteles eu am vrut sa ajut !

sorry daca am gresit cu ceva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stai linistit, nu ai gresit cu nimic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu am vrut sa cumpar de la el o usa de Lupo, am agreat un pret si cand i-am cerut sa mi-o puna la curier impreuna cu o hartie banala prin care declara ca a primit de la mine suma de ...RON pentru o usa de Lupo, a zis ca pretul nu mai e acesta ci cu aproape 50% mai mare. I-am spus ca este neserios in acest caz - nu a comentat, se pare ca nu-l intereseaza parerea celorlalti despre el ci numai banii. Super afacerist...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are cumva cont pe vwforum? Din cate stiu are anunturi pe 4tuning.Daca nu are cont la noi nu stiu daca e nimerit sa mut topicul la feed-back.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!