Jump to content

Trapa Gplf Iii


fgl
 Share

Postare recomandată

as vrea sa stiu daca trapa electrica la un golf III din 1993 se potriveste la orice model de golf III.

am cumparat o trapa electrica si mecnicul i-mi spune ca e prea mare,cel de la care am cumparat-o

se jura ca e de golf III

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am schimbat trapa si am luat`o de pe un golf III 1.9td si se potriveste la fix,desi nu este acelasi an cu masina mea.Se potriveste la orice model de golf

Modificat de v@sy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 years later...

Legat    de   trapa   am  inteles  ca,se   potrivesc   pe   golf  3   de   la   mai  multe   marci   auto :icon_confused: Ar  fii   bine   pentru   ca   am   scapa  de   acel   mecanism   trapa   pacatos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cine are nevoie de o trapa completa si inca un geam de rezerva, mecanism defect pe stanga  costa un bax de bere timisoreana, un kit de ambreiaj folosit sub 5000 de km marca sachs a fost luat de pe o masina care a avut accident motor de 1.4 benzina, merge inca mult si bine, costa un bax de bere timisoareana, mai am si alte maruntisuri de golf le dau bonus  celui care are nevoie, tel 0730634011, pina pe marti le mai tin dupa fac curatenie....

Modificat de tonytony
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!