Jump to content

Baterie + Bec Cheie


mihuz
 Share

Postare recomandată

  • 6 months later...
MATEI Ionut-Marius

nu stiu daca mai intereseaza, insa am reusit sa gasesc bec pt. cheie.

am comandat pe internet.

http://www.traiect.ro/APP_shop/prodView.asp?idProduct=3049

firma serioasa, prompta, becuri bune.

eu am comandat 5 becuri, dar livreaza oricate. transportul m-a costat in jur de 15 ron

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Va salut! Imi cer scuze ca reinvii acest subiect insa, ma poate ajuta si pe mine cineva cu o poza cu cheia cu led si baterie desfacuta? Am desfacut cheia mea si am doar led-ul si arcul si atat....am inteles ca imi trebuie bateria Varta 625...dar cum arata celalalt contact (o tablita-am inteles)...ca la mine lipseste....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc mult...e cam greu de confectionat tablita aia...doar din staniol ceva sa reusesc sa o fac...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am reusit la scurt timp dupa sa ard si becul original din cheie asa ca m-am suit in masina, m-am dus la un magazin de profil si mi-am luat si baterie Camelion LR625A(V625U / PX625A)=4.5lei si bec=8.8lei....pe urma mi-am confectionat si tablita care imi lipsea...si totul e ok......

Modificat de 2_Be3
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

E greu sa treci prin Str. Maica Domnului, nr. 48, Sector 2, Bucuresti? Sunt 10-15 magazine cu electrice si cu becuri. Singura problema ar fi sa te duci cu becul in mana deoarece nimeni nu stie ca la cheia de golf 3 exista bec. Si mai ales ce bec...

http://www.conexelectronic.ro/upl/image2/harta5.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Claudiu, stai linistit... e incercata de mult

Nu se gaseste.

Sunt de acord su stefanutz30. daca nu se strang mai multi, am sa fac comanda pentru mine..

Modificat de mihuz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am facut comanda la ei si i-am rugat sa-mi trimita 2 becuri pe o alta comanda mai mare care vine spre bucuresti si ma duc eu la punctul de livrare a respectivei comenzi

dar bedaca vreti mai comand inca 1,2 ,3, 9 becuri le comand pe numele meu .. si ne intalnim la Unirii in fata la Casa Poporului ca sa imi aduceti banii si procent din curier

astept confirmare cine doreste si sper sa fiti seriosi si sa nu raman cu 7 becuri :D ca nici la pomul de Craciun nu merg astea de 1,5 V

Modificat de stefanutz30
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am reusit sa fac luminita functionala la cheie!

Baterie luata de la un magazin normal (3 lei) si bec de la General Systems (8,5 lei) - pentru cei din Iasi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stefan, becul comandat pentru tine se potriveste la cheia de mk3? In semnatura vad ca ai alta masina...

Daca da, vreau si eu 2.. si ne putem vedea la cp bineinteles

Modificat de mihuz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • 4 years later...
Saluatre,

Dupa mai multe cautari am gasit beculetzul :icon_confused:  si ca atare daca mai este cineva care cauta ..... 

Magazinul Rubin Electronika din Timisoara la pretul de 3 ron. (se poate comanda si on-line), iar baterie se gaseste tot la ei, dar cand am fost eu nu aveau pe stoc. 

An nou fericit!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mds1981

   Lasa-ne si noua o adresa ceva unde putem lansa o comanda on-line.

   La Multi Ani !!! tuturor colegilor de pe vw forum.  :icon_santa:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!