Jump to content

Eleron luneta


geox1973
 Share

Postare recomandată

Salutare !

Rog colegii de forum sa ma lumineze unde as putea gasi asa numitul "eleron pt. luneta".Am dat search si nu prea m-am descurcat.

Am vazut la mai multe masini,Audi,BMW etc. ,un fel de prelungire a plafonului pe luneta,o chestie de aproximativ 10-15cm,vopsita in culoarea caroseriei.Din ce am observat ,materialul pare a plastic ABS sau fibra de sticla.Se pare ca se mai numeste si "pleoapa luneta".

Aveti ceva idei ?

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

maine o sa-ti fac eu o oferta

in general Rieger Tuning face asa ceva. De anul acesta si FK AUTOMOTIVE a produs.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu as vrea asa ceva daca ar avea un pret rezonabil pentru al meu variant.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

cu parere de rau va anunt ca FK nu face decatpentru POLO 6N (fara clasic), Golf III, Golf IV si PASSAT 3B :banghead:

deci nu va acopera

RIEGER nu face pentru passat deloc. Doar VW BORA (+alte marci BMW ..)

deci nu gasiti pe masinile voastre din pacate

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Voinea, pt.un Golf III un eleron cu al treilea stop, cam cat costa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

baieti.. care vreti elemente exterioare de tuning din fibra de sticla facute aici in romania de meseriasi locali dar la calitate buna si preturi moderate am un nr de tel pt voi:0727855580 pe baiat in cheama mihai si lucreaza cu alex, omul cu fibra de la zeno motorsport.. bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
baieti.. care vreti elemente exterioare de tuning din fibra de sticla facute aici in romania de meseriasi locali dar la calitate buna si preturi moderate am un nr de tel pt voi:0727855580 pe baiat in cheama mihai si lucreaza cu alex, omul cu fibra de la zeno motorsport.. bafta

<{POST_SNAPBACK}>

Cam cat ar lua pentru un eleron de luneta facut la comanda? Ceva discret nu tipator insa vreau cat mai plan adica sa nu se vada nasol din anumite unghiuri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu stiu.. suna si intreaba.. eu nu sunt cu ei in afacere si nici nu imi iese nici un comision ca aduc clienti.. nr de tel il stiu de la un prieten care si-a mai facut pe la ei una alta si e super-multumit.. incearca sa suni..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu sunt interesat...

Nu cred ca ar trebui sa fie prea scump....eu ma tot intreb de ceva vreme cum se prinde

@voinea : RIEGER la ce pret? Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu sunt interesat...

Nu cred ca ar trebui sa fie prea scump....eu ma tot intreb de ceva vreme cum se prinde

@voinea : RIEGER la ce pret?  Multumesc

<{POST_SNAPBACK}>

De obicei se lipesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator
si eu sunt interesat...

Nu cred ca ar trebui sa fie prea scump....eu ma tot intreb de ceva vreme cum se prinde

@voinea : RIEGER la ce pret?  Multumesc

produse originale RIEGER la ora actuala PIT STOP TUNING vinde la pret de catalog+15% = pret final cu tva cu tot.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!