Jump to content

Martorii Din Instrument Cluster


BEST_MW
 Share

Postare recomandată

salut am un passat 1.9 tdi din 1997 si am 2 intrebari legate de mashina.

1. bordul meu nu arata decat 3 becuri acela de lipsa combustibil (pompa aceea galbena), cel de probleme (semnul exclamarii rosu), si cel de faza lunga care e separat. daca se poate careva sa imi arate o poza cu toate becurile care se pot aprinde.... ma refer la unu de frana de urgenta, unu de becul pe faza scurta.... masina nu are computer de bord.

2.pe mine unu ma termina bucsaraia, nu ii pun piese originale pt nu imi permite bugetul dar ii pun piese noi firma Meyle si la 10000 de km cand ii fac revizia trebuie sa schimb pe putin 3 din ele... are cineva vreo idee daca e ceva in neregula cu ea???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Banuiesc ca stii ca e strict interzis sa deschizi un topic pe 2 sau mai multe probleme.

Problema 2 -> aici.

Problema 1 -> in imagine (cu sau fara BC) :

La mine functioneaza toti in afara de cel de centura, cel de check engine si cel de portbagaj deschis.

post-8441-1209015545_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dap deci la mine clar sunt arse niste becuri pt k nu imi merg atatea... acum va trebui sa dau jos bordul.... ms mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!