Jump to content

Audi A4


Fritz

Postare recomandată

Posed aceasta masina de o saptamana si doua zile. Sunt foarte multumit de ea si ma bucur ca mi-am luat ceea ce mi-am dorit

Dotari:

* 1,9 TDI 131 CP an 2001

* Culoare : Ming Blue, pearl effect

* Proiectoare in bara

* Dublu climatronic

* Bord computer plus color

* Navigatie plus color

* Cotiera fata - spate

* ESP

* Scaune incalzite

* Comenzi pe volan

* Volan, Schimbator, Frana de mana din piele

* Subwoofer fata - spate

2rp8o0p.jpg

c5bhg.jpg

e8ws3k.jpg

2d7igyq.jpg

2lc5mjl.jpg

2qdpkig.jpg

d9ta8.jpg

34glqc1.jpg

10df4uo.jpg

11twx1d.jpg

2n7jhht.jpg

2d7h379.jpg

119o0tt.jpg

2yl8sqf.jpg

Pe curand v-a urma o instalatie xenon de 6000K pe lupe si mai tarziu putin si pe proiectoare, o magazie de cd-uri, folie si sa mai vad de ce fonduri o sa mai dispun

Modificat de Fritz
Link către comentariu
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fritz

    32

  • ciprianD

    5

  • Ice_2k

    4

  • ciupi_bc

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

e negru sau albastrul acela f inchis? planuri de viitor , si mult mai multe detalii?!

Link către comentariu

Misto dotari, s-o stapanesti sanatos :) Butoanele la clima par cam "obosite"... :|

Link către comentariu

Numai cel de la recirculare :):(:huh:...asta e...dora nu e noua...are 164 mii km

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos... la asa ceva visez si eu... :icon_thumright: un pret se poate?

Link către comentariu

Da domnule!!! Parcul auto bacauan se innoieste pe zi ce trece! S-o stapanesti sanatos fara limita de Km, cat mai putine revizii si multa motorina, sa ai cu ce te plimba! :lol:

Intradevar merge intr-un fel! Am facut drive test! Alex, sa stii ca mai vreau!

Link către comentariu

Felicitari!O alegere pe cinste...scaunele sport sunt de mare efect...si dotarile la fel...E o masina care iti aduce zambetul pe buze de fiecare data cand calci pedala.In legatura cu magazia...mai bine ai opta pt un xcar link cu card reader pt ca e mai ieftin, poti stoca f multe melodii, le citeste mai repede,nu stai atata tp sa skimbi cd-ul,nu se intrerupe la denivelari...Sa o stapanesti sanatos!

Link către comentariu

Multumesc tuturor pt urari...da dane o sa mai faci...da io cand fac unu cu GT-ul ???

Link către comentariu

@ - ciprianD - poti veni si tu la intalnirile saptamanale pe care le face...sambata la ora 11 in parcare la stadion...esti binevenit...

Link către comentariu

Multumesc de invitatie. Am fost la o intalnire mai de mult, prin toamna. De obicei nu prea sunt acasa in weekend si de asta nu vin :offtopic:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

:offtopic: @ciprianD-Lasa domnu ca ne flash-uim pe "Banca Nationala". :angry:

Modificat de TSI 122 ciupi
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Revin cu cateva poze facute in aceasta seara dupa montarea instalatiei de xenon :rolleyes:

2qbfwnq.jpg

s3jy1e.jpg

vn03r8.jpg

Link către comentariu

Felicitari, Alex! ...poate cam tarziu..dar binevenite cred... Cat despre xenon.. de ce valoare sunt becurile? ... cred ca ar trebui sa schimbi si becurile de pozitie si faza lunga..cu ceva cu lumina mai alba..

Link către comentariu

Parerea mea este ca trebuie schimbat neaparat si becul de pe faza lunga si pozitie (eventual tot xenon). :)

Link către comentariu

parerea mea e ca numerita xenon pe lunga (ce faci cu flashurile? pe lunga nu ai lupe si nu o sa arate ca faza scurta.), dar pozitiile merg schimbate cu ceva mai in ton. Felicitari pt pozele cu farul :( expunere suficienta se se vada diferenta de caldura a luminii.

Link către comentariu

Becurile sunt de 6000K dar sunt din generatia a 3-a de xenoane cele cu balasturi slim...pe faza lunga nici nu ma bate gandu sa pun xenon poate pe proiectoare da :)...cat despre pozitii o sa aveti maine surpriza la intalnire sa vedeti ce probleme am cu ledurile de pozitii

Link către comentariu

Felicitari pentru achizitie. La multi km fara peripetii si probleme.

E super masina, pacat ca motorul 1.9 AWX de 130 dispune doar de 285 NM. Ar fi fost mai indicat un 1.9 AVF 130 CP, cu un cuplu de 320 NM, cutie manuala cu 6 viteze. Mult mai agreabil (AVF) mai ales la viteze mai mari (in treapta a sasea). ;)

Mirc

Link către comentariu
Ar fi fost mai indicat un 1.9 AVF 130 CP, cu un cuplu de 320 NM, cutie manuala cu 6 viteze.

310 :D

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Am vazut ca ai montat xenon cu balasturi slim. Eram curios daca au intrat in far sau le-ai montat tot afara? Multumesc de raspuns!

Link către comentariu

Felicitari pentru masina !

Intrebare? esti mutumit de nuanta data de becurile de 6000k si de unde ai luat Xcar-link-ul?

Link către comentariu

S-o stapanesti sanatos !

Un pret ne poti spune ? Sunt si eu in cautare de asa ceva, si vreau sa imi fac o idee.

Bafta! :vaidecapulmeu:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!