Jump to content

Vag Com Compatibil Ibiza


aka2door
 Share

Postare recomandată

Vreau sa-mi cumpar un cablu VAG-COM OBD2. Disponibile sunt variantele de la Ross-Tech si o gramada de modele noname pe ebay.com care fac cam acelasi lucru. Cine are un astfel de cablu si eventual softul VAG-COM poate sa spuna cum se comporta? Daca are varianta originala VAG-COM care la noi costa in jur de 2000 de ron, iar in state 350 de dolari, sau o varianta noname mai ieftina ceva in jur de 10-20 de dolari. Vreau pentru diagnoza Ibiza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
Toma Aurelian

Salut ....Incerc de cateva luni sa ajung la service sa-mi fac o scanare si sa anulez o eroare mai veche tot o data ma gandeam sa achizitionez un cablu cu care mi-as face singur aceste scanari(in constanta nu exista nici un membru vwforum care sa faca asa ceva)

stiti cumva ce cablu ar trebui sa-mi cumpar...sa-mi pot face singur aceste scanari? Acest cablu se poate folosii la toate masinile din grupul VW? intentionez sa-mi cumpar un eos si l-as putea folosi si acolo...cu alte cuvinte ar fi o investitie bine venita. laptop exista...

tks.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca vrei sa-l folosesti si la masini Vag de generatie noua va trebui sa cumperi un cablu mai scump.

Din pacate stiu, aryes13 are cablu si Vag-Com, de ce nu iei legatura cu el?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum nu exista nimeni in Constanta care sa te ajute cu o scanare? Exista mai multi decat crezi ;)

Intra pe topicul Intalnire in Constanta si posteaza acolo, sa vezi cati colegi te ajuta...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Toma Aurelian

Hmda nu stiam... Nu am avut timp sa citesc toate topicurile...de intalniri nici atat. Oricum vreau cablu. :banghead: tks cristi tks bogdan. Nu cunosc pe nimeni sa fie membru vwforum din ct si imi este rusine sa apelez.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De ce sa-ti fie rusine sa apelezi, nu de asta exista forumul ? In legatura cu cablul, daca vrei sa-l folosesti doar pentru masina ta si chiar altele dar sa nu fie mai noi, adica dupa 2005, cumpara unul ieftin si cu softul te descurci tu sa-l activezi, dar va merge doar versiunea 3.11, care e suficienta pentru tine pentru inceput.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!