Jump to content

Vw Polo Gti


p.i.g

Postare recomandată

cumva e masina ta?

cu toate ca pleaca baiatu ala intr-un stil mare, tot mi se pare putin SF-ist filmuletul, cel putin la faza cu MKV GTi si Impreza e trasa rau de par faza

Link către comentariu
  • 1 month later...

Foarte draguta masina, vreo resoftare i-ai facut ?

Offtopic apropo de filmuletul acela : masina nu cred ca era Stock, soferul insa foarte bun.

Link către comentariu
  • 11 months later...

Zilele astea o sa lucrez la ea sa mai montez niste tevi si sa finalizez treaba la intercooler, sa o fac cum trebuie :cool:

Link către comentariu

POLOnic-urile astea cu kit-ul Cup arata intr-un mare fel.

Felicitari pentru masinuta si spor la modificari, merita.

Link către comentariu

Frumos :)). In locul tau as pune inapoi farurile OEM. Nu este seria 5 :D. Daca vrei sa iei un exemplu pentru farurile tale OEM, ia polo-ul lui monkisor :). Sau uitate la vlad_pvs cum ii statea cu farurile AM ca si ale tale si cum ii sta cu cele OEM. Bafta in continuare :D

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Merci :D Fiecare cu pasarica lui, o sa rezolv si cu farurile dar deocamdata avem treaba cu niste tevi ;)

Link către comentariu

Dap.........Flacara albastra a schimbat si sunetul, urca mai repede in ture :Driver:

Nuj domne de ce nu au pus-o de la inceput :rolleyes:

Link către comentariu
  • 4 months later...

Ce mai faci domnule? Salutari din parte lui Costy Barbu. Felicitari pentru masina maestre!

Ai grija de tine.

Bafta multa!

Oricand :wub:
Link către comentariu
  • 7 months later...

Am vazut azi masina pe bulevardul preciziei. Arata foarte bine cu oglinzile si jantele vopsite in rosu. :icon_thumright:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!