Jump to content

Volanul Are Joc


john1986
 Share

Postare recomandată

Asa-i, caseta de Golf 4 nu bate.

Faust n-a postat unde trebuie, el are golf 5 cu caseta electro-mecanica, daca n-a fost ingrijita, asta poate avea si batai, si joc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am avut aceeasi problema la golf'u meu cand mergeam pe drum cu gropui sau si pe loc aveam joc in volan si zgomot de bataie in mers pe drum cu gropi si era de la bieletele de directie care m'au costat 150 lei ambele si nu se mai aude absolut nimik in mers

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 years later...
On 9/11/2019 at 4:29 PM, mermeleac said:

Salutare ! Cine ma poate ajuta vreau sa schimb minidotul la vw bora de abia se vede ......pe cine recomandati ?

De unde pot gasi si eu minidot ........de unde l ai luat si ce pret

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salut,

Sa fie din caseta sau din coloana? Caseta e reconditionata acum 2 luni maxim, la fel facea si inainte, dar curgea.

Jocul se aude parca de jos, daca ma dau jos din masina se aude si sub ea, insa parca mai tare se aude inauntru.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...
Nenciu Victor

Pe unde va curge lichidul din caseta de directie ? La imbinari jos, unde are saibele ? Unde intra conductele in caseta ? Daca da, trebuie puse saibe de cupru nu de aluminiu .. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!