Jump to content

Usa Indoita


flopem
 Share

Postare recomandată

salut,mi-am gasit masina lovita in parcare,usa dreapta spate si la nivelul bandoului de plastic este putin bagata inauntru

Credeti ca daca as desface in interior fatza usii as avea acces la tablarie pe acolo sa o inping putin in afara?

Va rog cei care ati desfacut usi pe dinauntru sa imi spuneti!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am desfacut doar usa din fata. la usa din fata ai o alta tabla dublura pe interior care e nituita, deci nu ajungi pe acolo la fata exterioara a usii decat daca dai jos niturile alea. la spate n-am desfacut, nu stiu cum e acolo, dai jos fata de plastic de pe usa si ai sa vezi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc de sfat oricum.....

in spate a desfacut cineva usa ??

pls

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci daca a desfacut cineva usa spate si daca stie cineva un vopsitor profesionist sau service unde se face vposea pe calculator CALUMEA!

in Cluj

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La Compexit te-ai gandit?

Iti spun eu la cine sa mergi, dar nu se poate vopsi decat daca o bagi in service si se deschide deviz

La DIY daca vrei sa iasa ok nu te mai gandi, nu e tabla si nici vopsea emaur de dacie

Modificat de FABIAn RuSu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!