Jump to content

Am nevoie de Ajutor


dracula
 Share

Postare recomandată

Am un golf 2 mai vechi ( din 83 ) si se pare ca sa stricat ambriaju.

Problema ii ca masina ii in Maco ! Nu stiu acuma ce sa fac, sa o trag inapoi pana in romania si sa vad sa o repar, sa incerc sa o vand in romania ( ii inmatriculata in austria ) si cu ce naiba sa o trag ca nu am chef sa mai fac kilometri cu passat-u ca trebuie sa il duc si pe ala la service.

Cine imi poate zice cat ii un ambriaj in .ro ? ( Golf 2 din 83, 70cp benzina )

Sau ce valoare ar avea masina asta daca as vindeo in .ro ?

Astept idei, ca sincer habar nu am ce sa fac, daca sa ma mai chinui sa fac ceva cu masina asta, sau sa o vand ...

Sau poate stie unu dintre voi pe cineva din apropiere de maco care are un service ca ungureste nu stiu si nu am chef sa

ma iau la disctuii cu aia pe acolo si sa ma mai taxeze cu eu stiu cat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Kit de ambreiaj habar nu am cat ar putea sa coste.

Masina ta in .ro nu cred sa faca mai mult de 600-700 euro sau chiar mai putin tinand cont ca e benzinar. De obicei se cauta mai mult cele de dupa 86,88 si pe la 800-1000 tre sa arate binisor masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!