Jump to content

Praguri Golf Iv


RazvyRULZ
 Share

Postare recomandată

da daca cineva stie un site ceva sa-mi zica si mie pls ca io sincer nu gasesc mare lucru,buze si dastea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Masina din semnatura. Sambata am zgariat un prag cand am vrut sa parchez masina, l-am zgariat de de urat din cauza unui bolovan inalt :lol: Intrebare:

- pragul este din plastic sau din metal?

- poate fi schimbat , daca da cat ar costa doua bucati ? am vazut ca si celalalt este destul de zgariat, asta de la vechiul proprietar.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca nu are alte praguri asemanatoare cu cele din fotografiile postate la inceputul acestui topic, nu sunt din plastic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...
blagoslov_paul

Buna,

Sry pt ca sunt off topic, insa avand in vedere ca sunt nou in "breasla", am zis ca postez aici, intrebarea mea. Probabil aceasta problema, priveste si alti detinatori de Golf 4 :) .

Am sa fiu scurt si la obiect. Vreau sa imi schimb bandoul din fata, pentru ca are o adancitura, care delimiteaza numarul de inmatriculare si vreau sa ii dau un aer clea, punandu.i numarul mai jos si scapand de acea adancitura din bandou. Intrebarea mea ar fi, daca stiti cumva vreun model , gen bora, passat, sau altele, care ar avea, fie bandourile de pe spate, fie din fata, clean si compatibile cu ceea ce imi doresc sa fac.

Va multumesc anticipat !

<p class="left" style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; float: left; ">


Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

salut ..ce solutie pentru lipit pragurile imi recomandati ???



sau ce se foloseste la lipit pragurile??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

din intamplare nu a masurat careva daca se potrivesc pragurile de pe hackback pe variant,nu gasesc ruleta sa masor :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

marius1982.11

depinde de tipul de prag, cele de R sigur nu, au alta forma putin, sunt prelungite putin in sus pe aripa din spate

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

salut, imi poate spune cineva daca pragul e original ?

http://m1.tocmai.ro/f/i/gallery_big/1/1907/19072121_9.jpg

 

e prima pe care o vad cu pragurile astea, deobicei pacific scria pe pragul de aluminiu 

http://i.ebayimg.com/00/s/NzY0WDEwMjQ=/z/HIsAAOSwEK9T7xKd/$_27.JPG

Modificat de drazzy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

O simpla intrebare pt pragurile de golf 4 interiorul lor e vidat sau au aerisiri/scurgeri?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 years later...

Salut,au ruginit pragurile la mașină,golf 4,am găsit aceste praguri și nu îmi dau seama din foto dacă sunt ceea ce îmi trebuie,adică sa decupez pe cele actuale și așez pe astea.

7062D21C-00BE-4674-9213-BE9E793E98DE.png

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

alea sunt, doar sa alegi varianta corecta (2 sau 4 usi) 

In principiu mai bine vorbesti cu un tinichigiu, stie el mai bine ce sa comande

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Buna ziua! As dori sa stiu cat ar trebui sa ma coste sa schimb pragul la mașina pentru ca am fost la un tinichigiu auto si mi-a spus ca piesa+manopera ma costa 1250 lei si mi s-a parut exagerat. Am un VW golf 4 din 2003.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!