Jump to content

Golf V Gt Sport


ciupi_bc

Kitt Caractere  

68 voturi

  1. 1. Care din kiturile de mai jos sa il montez pe masina?

    • [img]http://i39.tinypic.com/1052mw4.jpg[/img]
      8
    • [img]http://i41.tinypic.com/rwubgx.jpg[/img]
      32
    • [img]http://i44.tinypic.com/aeqrdd.jpg[/img]
      28


Postare recomandată

ce model sunt jantele ?!:)

destul de interesante, dar sa nu le iei mai jos de 17 ca altfel arata un pic aiurea dupa :D

Link către comentariu
  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ciupi_bc

    30

  • rex

    7

  • tzakapaka

    6

  • Dudu

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dan eu as alege varianta 2, nici n-as mai sta pe ganduri, chiar daca e ceva mai scump, evacuarea dubla e ceva de vis.

Sincer eu n-am mai vazut nici un golf 5 cu asemenea kit, in rest GTI Look e full.

Parerea mea varianta 2 fara discutie :icon_thumright:

Sarbatori fericite !!

Link către comentariu

Si eu am votat tot varianta 2, mai ales la tine ca ai benzinar merge sa pui evacuare dubla sport ca sa schimbi si sound-ul si referitor la jante- varianta 3 arata mai bine

Link către comentariu

varianta 2 clar, dar cu ceva mai multa munca la evacuare, de ceva preturi ai facut rost?

jantele alea am impresia ca nu sunt decat de 18 si 19, si pe drumurile noastre nu cred ca merita daca folosesti masina in mod constant

Modificat de Alin Claudiu
Link către comentariu

Am votat varianta 2, dar as prefera jantele de la varianta 1 . Uite-te si la kiturile de la Hofele :) . bafta la modificat!

Link către comentariu
ce model sunt jantele ?!:icon_thumright:

destul de interesante, dar sa nu le iei mai jos de 17 ca altfel arata un pic aiurea dupa :beerchug:

Cele din poze sunt de la Caractere iar cele atasate de mine sunt Alutec - Dynamite/negru

Link către comentariu

Votat varianta 3.Personal cred ca varianta cu doua evacuari arata mai bine pe masini mai late.

Link către comentariu
  • 3 months later...

Se pare ca proiectul meu va fi continuat de noul proprietar. Ma bucur nespus de mult ca masina a ramas in cadrul acestui forum.

Link către comentariu
  • 1 month later...

Domnul Ionut, mai posteaza si dumneata ceva la topicul asta ca sunt curios de impreasia artistica lasata de aceasta masinuta. Defapt cand ai sa te saturi de plimbata cu ea poate o sa mai ai timp si de posturi. Bafta si drive safe!!!!! Multi km fara probleme asa cum m-a purtat si pe mine.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!