Jump to content

Octavia 2 - Nardogrey


andrey2003

Postare recomandată

  • 1 month later...

A facut aproape 17200km. Astazi am incaltat-o cu bocancii de iarna.. in rest.. nimic nou.. :salut:

Link către comentariu
  • 2 months later...

Saptamana trecuta am schimbat parbrizul deoarece acum un an luasem o pietricica in cel vechi si se crapase.. La inceput a fost mica si fiind in partea din dreapta a parbrizului nu era deranjanta, da acum din cauza frigului se lungise mult si am fost nevoit sa-l schimb. Am pus parbriz tot OEM Skoda.

In 2 luni si ceva va trebui facuta revizia de 2 ani si va iesi din garantie.. :D

P.S. Uitasem.. Acum vreo 2 luni am schimbat ledurile de la plafoniere cu altele ceva mai puternice. :D

post-21627-1263730891_thumb.jpg

Modificat de andrey2003
Link către comentariu

Sunt proaste rau capacele acelea.. sunt prea dure si se sparg imediat. Oricum erau urate. Daca as fi pus capace le-as fi vopsit negru mat.. :rolleyes:

Link către comentariu

Nu l-am facut cu acte.. Am un prieten la un dealer Skoda care se ocupa si cu serviceul si m-a costat 400ron parbrizul, 100ron montajul si 100ron 'atentia' pentru cei care l-au montat si cel care mi-a facut legatura.. In total 600ron.

Link către comentariu

foarte frumoasa :icon_thumright: multi km in continuare si fara incidente :lol: jantele de vara cum se prezinta ? ca la drumurile noastre sunt toate sansele le distrugem..

Modificat de emi_arad
Link către comentariu

Multumesc la fel.

Sunt ok jantele. Nu sunt strambe sa bata sau probleme d-astea grave.. 2 dintre jante au niste zgarieturi

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Da, arate bine si cu ala.. are un aspect mai elegant..

Asa, fara emblema are un aspect mai sportiv :biggrin:

Link către comentariu

O intrebare scurta .. vad ca ai de ceva timp vopsite fustele + bandourile (de mult ma bate si pe mine gandul sa le fac ) ai avut probleme cu vopseaua la spalatorie sau in alta parte? (de la pietricele - pe mine cel putin ma batea gandul sa foliez - cu folie transparenta - fusta de la bara fata).

Unde le-ai vopsit? .. la reprezentanta?

Ms.

Link către comentariu

Le-am vopsit prin martie-aprilie parca.. Nu am avut absolut nicio problema. Am un prieten vopsitor la un service Skoda si el mi le-a vopsit..

Link către comentariu

Si daca o fi prin primavara dupa ce se mai indreapta vremea prietenul tau vrea sa faca niste bani? :icon_thumright:)

Link către comentariu

:lol: M-a mai intrebat cineva pe PM ieri.. Nu stiu, il intreb atunci cand doresti.. nu depinde doar de el.. :icon_thumright:

Link către comentariu

Frumoasa masina!Foarte faine modificarile aduse!Sa o conduci(conduceti)fara probleme!

Link către comentariu

Eu am pe masina prelungirea fata Vw Individual vopsita in culoarea caroseriei.Dupa cateva drumuri cu griblura are cateva semne de la pietre(mici dar sunt).Am vopsit-o de ceva ori fiind joasa,si la noi cum avem numai borduri imense,bolovani...etc!

Sunt de parere ca e greu la noi cu prelungirile vopsite! :huh:

Modificat de 4abc
Link către comentariu

Adrian_S - Multumesc la fel!! :P

4abc - Eu nu am avut probleme.. De la pietricele de pe drum probabil sunt mici semne ca si pe bara si capota, dar nu ceva grav. Parerea mea ca este ca merita.. Schimba mult aspectul masinii. :Driver:

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!