Jump to content

Octavia 2 - Nardogrey


andrey2003

Postare recomandată

razvand - 300ron

but_fns - uite poze..

:)

Pe bara nu se vede prea bine.. am dat cu polish de vreo 2-3 ori deoarece la inceput nu stiam autorul faptei..

post-21627-1239718134_thumb.jpg

post-21627-1239718145_thumb.jpg

post-21627-1239718161_thumb.jpg

post-21627-1239718170_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 1 month later...

Gata.. mi-au schimbat farul si au vopsit bara + bandou. Marti am dus-o la Brady si joi am luat-o. S-au miscat repede.. :coffee_lol:

A facut 12.750km.. se apropie usor - usor spre 13.000 :icon_cool:

Link către comentariu
sorin_balan

Foarte frumoasa masina si arata foarte bine in culoarea aleasa. Mie cel mai mult imi place grila.

Pana la urma din cate am inteles ai cumparat o grila sparta si una sh nu? Asta inseamna ca inca o mai ai pe cea originala?

Daca o sa ma hotarasc pe viitor sa o fac si eu asa sper sa ma ajuti si pe mine cu sfaturi.

Link către comentariu

Sorin_balan - Multumesc. Da, am pastrat si grila originala. Nu-i nicio problema.. cand doresti te ajut cu ce pot. Grila am facut-o la Ghetto Tuning, nu este modificata de mine.. :)

P.S. Si masina ta arata foarte frumos. O vad parcata mereu in fata blocului unchiului meu (are un Logan B 88 SFD). ;)

Link către comentariu
  • 1 month later...

Acum are 14.500km.. totul e ok.. fara probleme.. :P

I-am mai luat niste leduri la numar.. in rest.. nimic nou :D

O poza cu surioara ei.. :D

post-21627-1247664790_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 1 month later...

Salut @andrey2003! Frumoasa e ea ''din nastere'' :D Frumoasa ai facut-o :icon_thumright: !!! M-am tot uitat la poze si m-am inspirat ... Spune-mi te rog, cap/etele de toba, trebuie taiate sau se monteaza peste cele existente? Grila din fata, nu se gaseste gata ''preparata'' si sa trebuiasca doar vopsita? Autocolant sau ce ai folosit pt stalpii usilor? ..e chiar necesar mers la o firma specializata sa o lipeasca?

Link către comentariu

Este adevarat , eu am raspuns la intrebarea pusa de DanuAL care intreba daca se gaseste gata preparata.

Cand a facut aceasta operatiune andrey2003 nu exista nici in plan de productie , dabia din aceasta luna se poate comanda.

Link către comentariu
Salut @andrey2003! Frumoasa e ea ''din nastere'' :Driver: Frumoasa ai facut-o :icon_thumright: !!! M-am tot uitat la poze si m-am inspirat ... Spune-mi te rog, cap/etele de toba, trebuie taiate sau se monteaza peste cele existente? Grila din fata, nu se gaseste gata ''preparata'' si sa trebuiasca doar vopsita? Autocolant sau ce ai folosit pt stalpii usilor? ..e chiar necesar mers la o firma specializata sa o lipeasca?

Salut. Multumesc.. :) Dupa cum a spus si DaWeed, capetele de toba trebuie taiate. Grila fara emblema am facut-o la Ghetto Tuning din 2 grile. Am vazut ca de luna aceasta se poate cumpara gata facuta.. Stalpii sunt colantati cu autocolant negru mat. Este destul de complicat de lipit deoarece partea de jos a stalpului este rotunjita.

+1poza

post-21627-1252271986_thumb.jpg

Modificat de andrey2003
Link către comentariu

E sters cu diluant.. :D Am 2 seturi de numere..

A fost lipit pt cateva minute.. de poza.. ;)

Link către comentariu

De ce ai face asta ?;) Si mai am o intrebare ... de obicei cand faci al 2-lea set de numere, cel vechi se caseaza.

Link către comentariu

Din lipsa de ocupatie.. ;)

Cand am schimbat primul set de numere (primele WYN de pe Octavia erau stantate stramb) mi le-au lasat si pe cele vechi si pe astea.. si de atunci le am..

Link către comentariu

Merci @St3ff, merci @andrey2003! M-am uitat si pe net ... o sa mai caut! Cu autocolantul am rezolvat-o azi. Bafta in continuare :D !!!

Link către comentariu
P.S. Am dat fustele si bandourile la vopsit.. :Driver:

@andrey2003 sau @gabriel sau care se stie ... cum se dau bandourile de pe usi jos?! Am incercat ...si nu prea imi iasa :vwrullz:

Link către comentariu

:RO flag: Merci @sorin_balan! .. cred ca mai bine le las acolo! Nu cred ca le mai lipesc eu cum sunt acum! O zi buna in continuare :angry: .

Link către comentariu

frumoasa culoare, si traznita ideea cu numerele, o singura intrebare , ai permis ? sau cine conduce masina?

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!