Jump to content

Octavia 2 - Nardogrey


andrey2003

Postare recomandată

S U P E R B A

BTW, n-am mai vazut la nicio O2 un asemenea volan!

Modificat de felix12xwk
Link către comentariu

Frumoasa masina! Vad ca sta la fotografiat :lol: Ce pret are eleronul?

Link către comentariu

felix12xwk - Mersi.. :lol: Volanul acesta face parte din Pachetul dinamic I (contine scaune sport, volan sport, pachet sumar piele, scaun pasager reglabil pe inaltime)

Sergiu.B. - Multumesc.. :lol: Da.. sta cuminte la poze :lol: Eleronul de portbagaj nou.. cand l-am luat eu parca era in jur de 360RON, dar eu l-am luat de la cineva care il luase la o combinatie cu 200RON (era nevopsit, nemontat pe masina, doar ca nu avea cutie si nu era din magazin.. :lol: )

Modificat de andrey2003
Link către comentariu

e foarte fotogenica, s-o pozezi cu placere in continuare...poti sa imi trimiti si mie programul cu care le editezi?mi se pare foarte misto ideea si sunt curios cum ar arata a mea in ipostazele prezentate mai sus :)

Link către comentariu

Rosi - Multumesc mult .. :lol: Sincer.. aparatorile le tin mai mult pentru bara.. nu pentru cei din spate.. :)

Bnt_fns - Multumesc.. Programul cu care editez este Corel Photo-paint 12 :( E cam maricel programul.. nu stiu cum ti-l pot da.. cauta-ma pe mess andrey2003_4t

82_cip - Mersi la fel.. :)

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea. Dupa ce o marit pe cea din semnatura ma bate un gand sa inaintez o comanda pentru una exact ca a ta , probabil doar culoarea care va fi neagra si tapiseria bej :) in rest identice . Cu puterea initiala te descurcai ? Greierasii incep sa isi auda glasul?

OT: Ce aparat foto detii ?

Modificat de BigSmith
Link către comentariu

BigSmith - Multumesc frumos. Initial si eu vroiam neagra deoarece arata cel mai bine, dar e foarte greu de intretinut. :P

E ok si cu puterea initiala.. Acum este superb :blink: Greierasi nu sunt deocamdata.. sper sa nu apara never :Driver:

Canon A630 :icon_cool:

Acum am venit de la mare cu ea. Are 4000+ km.. S-a comportat foarte bine :)

Modificat de andrey2003
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Am venit si de la munte.. are 5000+km acum.. :)

Maine ma duc la pbv1 deoarece semnalizarea pe oglinda stanga nu mai functioneaza.. :D

---

Astazi a primit becuri de semnalizare cromate :D Astfel a disparut pata portocalie din far/stop :P

Poza cu bec original si bec cromat .. am pus-o pe picoodle pentru ca nu au ajuns cei 550kb ai forumului :(

t_becurim_99147f5.jpg

post-21627-1220034097_thumb.jpg

post-21627-1220034100_thumb.jpg

post-21627-1220034106_thumb.jpg

post-21627-1220034110_thumb.jpg

post-21627-1220034113_thumb.jpg

post-21627-1220034119_thumb.jpg

post-21627-1220034230_thumb.jpg

post-21627-1220034279_thumb.jpg

Link către comentariu

sunt misto rau!cat au costat si de unde le-ai luat ca parca as vrea si eu :icon_thumright:

Link către comentariu

Haideti sa terminam cu off-topicul.. :D Daca mai doreste careva becuri cromate sa-mi dea un PM. :(

O poza mai veche.. de prin.. 1989.. :P si alta de la munte.. :P

post-21627-1220107652_thumb.jpg

post-21627-1220107660_thumb.jpg

Link către comentariu

Am fost ieri la Brady si au constatat defectul la oglinda.. Trebuie schimbata toata piesa aceea transparenta deoarece e capsulata. Saptamana viitoare ar trebui sa ma duc sa o monteze.. :)

P.S. 5400km :)

Link către comentariu

Primesti felicitari si de la un seat-ist :P Foarte frumoasa jucaria! Sa te bucuri de ea multi multi km!

Link către comentariu

ghostman - din cate am inteles 130RON e piesa si 70RON montajul.. 100% nu am cum sa-ti spun deoarece eu o voi face pe garantie..

Andrei_VVB - Multumesc frumos!! Sa stapanesti sanatos si tu Seatul tau!! :P

Link către comentariu

Azi am cumparat cauciucuri de iarna Dunlop WinterSport 3D 205/55/16.. Jante de tabla am cumparat mai demult.. :)

Link către comentariu

Asa e Andrei, trebuie schimbat tot semnalizatorul (e cu led), care e incorporat in suportul de plastic. Pretul asta e si la Brady si la Avia, unde am schimbat si eu.

Excelente pozele trucate. Mi-au placut foarte mult. Felicitari si pentru modificari.

Link către comentariu

Gata, semnalizatorul l-am schimbat ieri la Brady.. Martea trecuta am fost la constatare.. mi-au spus ca dureaza cam o saptamana pana vine piesa si ca ma vor suna ei. Evident ca nu a sunat nimeni si a trebuit sa sun eu sa intreb daca a venit..

Multumesc frumos!! :lol:

Modificat de andrey2003
Link către comentariu
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Astazi am pus rotile de iarna(jante tabla cu capace de 60ron in targ :beer: + cauciucuri Dunlop WinterSport 3D 205/55/16).

Masinuta are acum ~7500km.

Pun si o poza cu 'noul look' al masinii (este foarte inalta deoarece era proaspat lasata jos de pe cric.. ).. :) :)

post-21627-1226175267_thumb.jpg

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!