Jump to content

Octavia 2 - Nardogrey


andrey2003

Postare recomandată

Negre clar NU, o inchide prea mult... eu le-as lasa asa cum sunt ca dau bine, iar daca as vrea sa ies si mai mult in evidenta as merge pe rosu sau verde, dar as colanta si oglinzile in culoarea jantelor.

Link către comentariu

Cea mai frumoasa octavia pe care am vazut-o. Culoarea merge perfect pe caroseria asta. Eu zic ca jantele merg negre. Felicitari pentru tot !

Link către comentariu

Mno, pe mine ma lasa rece culoarea asta....este..meh. Daca era mată da....era wow wow, asa este exact cum au spus si colegii...neterminata. 

Mergi pe jante hyper silver, zic!

Ps: nu lua în seamă ce zicem noi p aici..tu sa fii mulțumit.

Modificat de cristi511
Link către comentariu
  • 2 months later...

Va multumesc pentru opinii, accept cu placere si aprecierile si criticile si sfaturile! :D

Am vandut jantele de vara, am pastrat anvelopele si deocamdata sunt in cautare de altceva 19" pentru sezonul urmator (nu stiu exact ce, tind catre BBS Speedline sau Rotor sau cine stie ce ma va mai atrage), iar din acest motiv am montat deja rotile de iarna - jante OEM Pegasus vopsite negru lucios 7x17 et54 cu distantiere H&R 1cm/roata deocamdata doar pe spate, urmeaza sa le montez si pe fata. In prezent au capacele Skoda cu nou logo, majoritatea pozelor sunt cu sigla veche.

 

 

IMG_3925 (1).JPG

IMG_4019 (1).JPG

IMG_4045 (1).JPG

IMG_4046 (1).PNG

IMG_4164 (1).JPG

Modificat de andrey2003
Link către comentariu

Poze cu noile jante de vara, BBS Speedline Rs861 8.5x19 et48 cu distantiere de 10mm H&R pe spate. Multumesc lui @golfix! :D

Probabil la iarna voi face miezul gunmetal.

IMG_4293.JPG

IMG_4290.JPG

IMG_4294.JPG

Modificat de andrey2003
Link către comentariu
  • 1 month later...

Mda, mi-a fost sa ajuns sa trec la prima postare din topic sa imi dau seama de timpul si pasiunea (dai dracu de $) bagati in masina, este aparte, sincere felicitari, chiar azi dimineata am trecut prin articolul de pe pro motor cu a ta jucarie :)

 

Link către comentariu
  • 8 months later...

S-a vandut masina. Topicul poate fi inchis, multumesc! :)

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!