Jump to content

Candy White B6


CT 10 VWP

Postare recomandată

frumoase pozele...recunosc locatia ca doar pe acolo ma duc la firma tatalui meu :rolleyes: (asta daca e la sud,intre podul de lemn si timken )

Link către comentariu
  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CT 10 VWP

    119

  • Riddler

    27

  • B_U_T

    19

  • Ioana

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dilema: SA IMI PUN/SA NU IMI PUN placute de inmatriculare cu litere spatiate?! :question: :question: :question:

Link către comentariu

Numarul 10 si combinatia VWP s-ar putea sa fie destul de inghesuite pe o placuta de inmatriculare. Eu din aceasta cauza am optat mereu pentru numarul 11.

Link către comentariu

Si totusi, daca te uiti in poza de mai sus, ar exista destul loc sa imi "spatiez" literele VWP : CT10 V W P .

Link către comentariu

Vazuta si de mine live in Ploiesti. Este superba, mai ales cu folie pe toate geamurile!

Multa bafta!

Link către comentariu
  • 3 months later...

Plinul il fac relativ des, dar niciodata nu am avut RANGE 1000km:

Image003.jpg

Link către comentariu

eu am avut odata range-ul si de 1300 KM :) ...dar mi-l arata dupa consumu' instant care la momentu' respectiv era 5.1 l/100km :)

P.S.: nu aveam plinu', cam 60 litri aveam in rezervor :)

Modificat de Riddler
Link către comentariu

Cred ca functiona in 2 cilindrii si d-aia :P Stii tu de ce :P :D

LE: Adevarul e ca sunt invidioasa :D

Modificat de WVWZZZ
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Timisoara, cu membrii vwforum din zona Banatului.

P3037470.jpg

P3037474.jpg

P3037491.jpg

Modificat de CT 10 VWP
Link către comentariu

Din punctul meu de vedere e foarte frumos cand stai sa te gandesti ca in orice colt al tarii te-ai duce te poti intalni cu membrii vwforum,sa schimbi o vorba sa dai o mana de ajutor daca e nevoie sau sa fii ajutat. Foarte frumoase pozele.

Link către comentariu

mare adevar graiesti But_Fns :(

@CT10VWP: si cum e vremea prin timisoara ? :rolleyes:

lipseste totusi o poza de grup cu toti "propietari" :P

Link către comentariu

Ai fost cumva sambata prin Brasov ? Mi s-a parut ca ti-am vazut masina la o intersectie. Tot nr. de CT, tot alba, geamuri fumurii, n-am apucat sa vad bine nr. ca s-a facut verde.

Link către comentariu

Am lovit CT-ul.

Masina care apare in poza mi-a taiat calea si am intrat in ea in plin, incercand pe cat posibil sa trag dreapta de volan pentru a o evita. In ultima poza apare masina lovita si in aripa spate intrucat masinile s-au rotit si ne-am ciocnit si in spate. Astfel ca, daca va puteti imagina, cel pe care l-am lovit venea din coltul unde se vede bucatia de masina albastra (stanga mea) si l-am invartit la 90grade.

Image008-2.jpg

Image007-3.jpg

Image000-1.jpg

Image003-1.jpg

Image004-1.jpg

Modificat de CT 10 VWP
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!