Jump to content

Candy White B6


CT 10 VWP

Postare recomandată

frumoase poze

poate ajungi joi la intalnire sa te dau o tura cu masina mea, poate asa te conving sa ii faci un cip.

Link către comentariu
  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CT 10 VWP

    119

  • Riddler

    27

  • B_U_T

    19

  • Ioana

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

referitor la cip...iti recomand,merita sa dai o tura cu leonul lui ovydu.

azi am condus leonul lui,trage grozav de bine.cred ca trage mai bine decat al meu :D

Modificat de TIBI_84
Link către comentariu

Cred ca-ti ajung calutii... daca mai slabesti nitel ;) Parerea mea!

Lasand gluma la o parte, yo, care sunt ca tatal tau zic sa-i mai pui neste caluti...si eu vreau sa mai adaug cativa la scarba mea.. Poate mergem impreuna la voinea :)

@ tibi Poate mergem impreuna..mia gasim cativaq si facem o coloana oficiala :D

Modificat de nervoss
Link către comentariu

1000RON - CIP ...as zice ca merita...

200RON - doar ca sa nu se vada la garantie?

----------------------------------------------------

1200RON - Poate merita, dar ce fac eu, ca mai am inca un an si jumatate de garantie si daca se va intampla ceva cu masina (DOAMNE FERESTE!) or sa fie destule ocazii sa imi depisteze CIP-ul si sa dea vina pe aceasta modificare. Aiurea!

Link către comentariu
cred ca trage mai bine decat al meu :angry:

poate fi corect..pentru ca desi tu poate ai cuplu mai mare, el are cutia pentru 105 cai, care acum e mai scurta :P si il ajuta.

dar tu..inca NU ai chip :Driver:

foarte frumoase pozele... :P te asteptam la Sighi :D

Link către comentariu

Frumoase pozele, ca si golfu ala rosu din penultima poza :D Legat de chip, daca esti pregatit sa iti fumege din cand in cand si sa ai in permanenta ulei in portbagaj (ceea ce cred ca oricum se intampla :D ) poate ar trebui sa ii faci si tu. M-am plimbat acum 2 zile cu un 1.9 TDI pe O2 si desi in oras pare agila in depasiri m-a cam speriat. Cred ca si a ta are pe undeva pe la o tona jumate. Oricum diferenta de la 105 la 140 cat ai face presupun cu chip merita si cu siguranta iti va oferi satisfactii pe masura. In concluzie, la cat de bine arata merita putini caluti in plus. Apropo de Sighi, sa vezi acolo, pe drum spre Han locuri pentru sedinte foto ... :)

Link către comentariu

Din pacate nu cred ca pot ajunge la Sighisoara, intrucat o sa fiu plecat afara si chiar daca ma intorc sambata, duminica o sa fiu destul de obosit, iar voi oricum veniti spre casa. :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Pai E NOUA!

Pe 10 noiembrie "implineste" 8luni! :Driver:

Modificat de CT 10 VWP
Link către comentariu

io inteleg ca nu vrei sa-i pui jante/xenon etc dar proiectoare stock poti sa-i pui sa arate foarte tare... :)

Link către comentariu

Superba masina.Alba+geamuri fumurii :rolleyes: combinatia fatala :lol: Motorasul de 1,9 zic eu e cel mai fiabil si rezistent la diesel-uri deci mi s pare o alegere foarte buna,putere/consum.Felicitari pentru masinuta!Spor la km! :P

Modificat de Adrian2008
Link către comentariu
Pai E NOUA!

Pe 10 noiembrie "implineste" 8luni! :D

NOUA in sensul de abia iesita din fabrica :D

...glumesc coane :)) ...ma oftica ca eu nu prea gasesc peisaje faine pt "sedinte" foto :)

ehh, that's life :)

Link către comentariu

Multumesc de aprecieri!

@Riddler:

Nu gasesti peisaje "faine" in Brasov?

Pai daca as putea, maine m-as muta in orasul tau!

Atatea locuri "vintage"...mmm... :P

Link către comentariu

am dat azi peste un loc fain :D pe drumu de cetate, si am tras cateva poze pe-acolo :)

...se pare ca sunt ceva ceva, trebuie doar sa le caut :))

Link către comentariu

Cercetat ieri interiorul, tarziu spre rusinea mea, dar asta e.

candi uaitul e frumos si la interior.

Link către comentariu

Da parca tot mai bun e premiumu, nu ? :)

Am gasit si eu ieri niste locuri numai bune pentru sedinta photo :P

Modificat de WVWZZZ
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!