Jump to content

Golf 4 1.6 16v


90G_O_L

Postare recomandată

e adanca zgarietura aia? ... sunt niste creioane sau polish

nu e foarte adanca......se simte cand dai cu unghia peste...si se vede alb de la lac...nu a ajuns la vopsea(cred)...nu am incercat sa dau cu nimic inca...dupa ce o sa o spal incerc sa scot albeata aia cu ceva....solutie de polish sper ...de-asta ma gandeam cum sa fac!

creion negru am tot cautat si nu am gasit......poate imi zici tu de unde sa iau

tnx

Link către comentariu

un eleron gen pleoapa pt golf 4 .....stie cineva de unde pot sa iau??

Link către comentariu

foarte frumoasa masina din exterior. sa o stapanesti sanatos!!!!

dar de cand ai prezentat-o eu nu am vazut nici o poza in interior, sau poate am omis, mai posteaza te rog cateva in caz ca ai mai pus.

multa bafta tututor

Link către comentariu
tnx!:D

:) mare atentie la prescurtarile folosite pe messenger,moderatorii nu sunt incantati de ele.

ontopic

felicitari pt achizitie,masina e frumoasa,jantele imi plac mult.

:(

Link către comentariu

un astfel de eleron caut si eu !!! inca mai sap in internet pentru ceva convenabil ! daca gasesti ceva da un PM :)

Link către comentariu
un astfel de eleron caut si eu !!! inca mai sap in internet pentru ceva convenabil ! daca gasesti ceva da un PM :)

bine, daca o sa gasesc ceva te anunt! si tu sa faci la fel:)

Modificat de 90G_O_L
Link către comentariu

bun si ce legatura are masina ta care e passat cu masina care este prezentata pe topicul asta??????

Link către comentariu
bun si ce legatura are masina ta care e passat cu masina care este prezentata pe topicul asta??????

eu vorbeam de pozele de interior, ziceam ca nu am vazut nici una. nu are treaba masina mea cu a lui intr-adevar. tu ce ai inteles ?

i-am zis sa posteze niste poze cu interiorul, el a zis ca sa postez si eu. si i-am raspuns ca eu am.

care e problema ta in final ?! ;)

Link către comentariu

:emthdown: :D :banghead: :lol: :lol: omule esti :bom: daca te-ai uita ma sus la postul in care ai dat la QUOTE textul "bine, daca o sa gasesc ceva te anunt! si tu sa faci la fel:)" ai fi observat ca era vb de eleron pt golf...la care vi tu omul :bom: si spui: "eu am la --- > http://vwforum.ro/index.php?showtopic=46830

multa bafta tuturor "....ce legatura avea eleronul cu passatul tau????....asa ca omul :bom: te rog ca data viitoare sa citesti cu atentie ce se posteaza sau mai bine :censur: pt ca eu unul :) la ultimul tau text

multumesc pt intelegere si iti doresc o zi mirifica

Link către comentariu

:)

multam goppo ......ai lamurit problema! nici eu nu intelegeam de ce mi-a trimis link-ul ala :D

ady: am niste poze dar nu se vad bine ...o sa pun si cu interiorul

bafta tuturor

Link către comentariu

poze recente facute dupa ce am spalat masina.....in prima zi cand mi-am recuperat permisul:D

:huh: :Driver: :Driver:

:Driver:

post-16188-1212760909_thumb.jpg

post-16188-1212761164_thumb.jpg

Modificat de 90G_O_L
Link către comentariu

...a mai avut careva probleme la AC?(aer conditionat)

mie nu imi mai baga aer rece!!

Link către comentariu
verifica filtru de polen,sau daca m-ai ai freon..

am rezolvat cu A/C -ul....problema: imi lipseau vreo 350 ml de freon;)

Link către comentariu
  • 1 month later...

trebuie sa schimb placutele de frana!

ce firma imi recomandati? si discurile as vrea sa la schimb...cu unele perforate

merita??

multumesc

Modificat de 90G_O_L
Link către comentariu
  • 2 months later...

nu am mai intrat pe forum de ceva vreme!

am schimbat placutele pe fata....ma gandeam sa schimb si discurile...dar mecanicul a zis ca la urmatorul schimb

ma gandeam sa imi pun perforate, dar nu prea stiu ce firma! poate aveti voi cunostiinte:)

mai vreau sa imi iau stopuri cu leduri pe negru, stiti pe cineva care aduce si la ce pret.....am auzit ca nu ar fi prea bune ca se ard ledurile....ca intra apa

ati avut experiente de genu asta?

salut

Link către comentariu
  • 1 year later...

mersi

dar inca nu e asa cum vreau eu.......trebuie sa o cobor ca sa arate asa cum vreau eu! si niste distantiere pe spatem, o sa incerc sa vad cum stau cu banii

momentan ii strag pt suspesiile sport de la koni:)

sper sa ii strang cat mai repede:P

Link către comentariu
  • 4 months later...

mi-am cumparat kit suspensie de la koni..coboara 30-35mm abia astept sa o montez!

si inca o modificare facuta de ceva vreme la stopuri.... gti usa look:

poze

poze

post-16188-1268601762_thumb.jpg

post-16188-1268601783_thumb.jpg

post-16188-1268601789_thumb.jpg

post-16188-1268601839_thumb.jpg

post-16188-1268602261_thumb.jpg

post-16188-1268601762_thumb.jpg

post-16188-1268601783_thumb.jpg

post-16188-1268601789_thumb.jpg

post-16188-1268601839_thumb.jpg

post-16188-1268602261_thumb.jpg

Modificat de 90G_O_L
Link către comentariu

Astept impresii legate de suspensie. O sa fii multumit :icon_thumright:. Cat timp e pe elevator mergi si bea o cafea, cand te vei intoarce si o vei privii, va fi alta, cand te vei urca in ea la fel...va fi alta masina :icon_cool:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!