Jump to content

Suport Pahare


andricei
 Share

Postare recomandată

Salut, vreau sa stiu si eu de la cei care au asa ceva un cod al produsului. E vorba de suportul de pahare din cotiera din spate. Eu am realizat una din polistiren:) pe care am vopsit-o cu spray negru, am facut-o singur dupa dmensiuni, am prevazut si pt un pachetel de servetele, dar as vrea totusi suportul original, asa poate ma ajutati cu un cod.Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

3B0 885 119 -asta e codul care il cauti, costa aproximativ 20 de Euro.

Bafta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc mult! Se poate inchide

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu se inchide. :rolleyes: Poate mai au si altii nevoie de asa ceva, sau au probleme cu el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vad ca e greu de gasit pe net si dupa cod, destul de putine info despre acest suport, dar pt skoda superb, intradevar pretul cam asta ar fi in afara, nu stiu daca as da atat, poate gasesc pe undeva pe la dezmembrari. Deocamdata o sa raman cu suportul facut de mine ca oricum in spate nu sta mai nimeni, dar o sa mai caut informatii si pe unde pot gasi una nu noua. Toate cele bune!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as vrea si eu una. De unde se comanda

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

suport pahare spate nu stiu cat costa, dar poti da tel sa intrebi, codul il ai:)

nu stiu de ce nu merge site-ul pus mai sus..eu l-am salvat ieri si mergea, era doar o poza cu acel suport

Modificat de c o s m i n
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Ca sa nu mai deschid al topic, intreb aici. Se poate monta acest suport de pahare daca masina nu a fost prevazuta cu asa ceva din fabrica?

post-10621-1253895160_thumb.jpg

Modificat de radduu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Unii pun piese de B5.5 pe B5, altii piese de B5 pe B5.5... :D

Si eu il gasesc util (eu pe B5 am asa ceva) si impreuna cu cele 2 de langa frana de mana, sant 4 suporti de pahare in fata.

Codurile sant identice atat la bord cat si la consola pe B5 si B5.5. Deci merge si la tine.

Uite niste detalii: bordb5.th.gif bordb55.th.gif consolab5.th.gif consolab55.th.gif

Si detalii de demontare:

cupholder01.th.jpg cupholder02.th.jpg cupholder03.th.jpg cupholder04.th.jpg cupholder05.th.jpg cupholder06.th.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merci mult Cosmin, deci cumpar suportul de pahare, desfac chestia aia neagra pe care o am acum sub consola centrala, apoi introduc suportul de pahare ( care vad ca se fixeaza la fel ca si casetofonul cu acele cleme), si gata nu?

Modificat de radduu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

radduu tu ai cotiera de basic line la passat, adica de aia fara suport de cot ? Nu ai locasurile alea pentru pahare langa schimbator ? Mi se pare destul de scumpa investitia pentru ceva care nu as folosi ! Utilajul care tine paharele e 37 euro. iar capacele mai sunt si alea 6 si 9 euro, deci total cam 52 plus TVA te duce pe la 250-260ron. Nu ma intelege gresit, dar nu ii vad utilitatea daca ai langa schimbator.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as vrea sa stiu si eu daca se gaseste cotiera din spate din spatarul banchetei... la mine este un compartiment pentru acte si este rupt capacul acela care inchide compartimentul nu stiu cum ii zice am pus si niste poze

compartiment.th.jpg

capacl.th.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De la dezmembrari nu cred ca iti vor da DOAR cotiera. Cred ca se da cu tot cu bancheta.

Vicius, iti dai seama ca el va lua suportul de la dezmembrari, nu nou. :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am intrebat la volksman si e 235 ron, am mai intrebat si la niste baieti de pe forum care dezmembreaza masini si astept raspunsuri. Am suport de pahare pe consola din mijloc dintre scaune. Nu e vorba de utilitate , e doar asa " sa am si eu" :( si oricum mai mult de 100 de ron nu as da pe ceva ce nu voi folosii... :))

Modificat de radduu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De la dezmembrari nu cred ca iti vor da DOAR cotiera. Cred ca se da cu tot cu bancheta.

Vicius, iti dai seama ca el va lua suportul de la dezmembrari, nu nou. :D

nu se poate scoate in vreun fel de acolo ?? ce intra trebuie sa si iasa nu ? :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai se poate scoate, problema e ca n-o vor scoate ei, pentru ca ramane o mare GAURA in bancheta. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!