Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

Cu codul respectiv este o imbarligatura mare,apare in poze ....si livrabil este alt reper.Poate poti repera codul de pe clipsul tau.

6Q0868243  Clips tapiterie usa,vezi codul asta.



1K0805912E  Carenaj dr fata spre fata 90 lei OE si mai sunt 2 variante AF dar nu iti pot furniza pretul lor:SCHLIECKMANN 414459 si VAN WEZEL 5886438

 

 

6H0601171D BXF  Capac janta aliaj,in jur de 60 lei bucata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

catalinmiti

ok...ma uit pe un clips de-al meu si iti zic codul..multumesc pt ajutor!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

catalinmiti

m-am uitat acum si nu este trecut niciun fel de cod..decat producatorul- TRW

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deeeni032012

buna, am un vw polo 1.2 hachback din 2003. am probleme cu renumita sonda lambda. problema mea e urmatoarea: nu stiu ce cod are nu stiu dupa ce cod sa cumpar alta. cea veche nu o mai am, si am schimbat deja 3 care nu se potrivesc la motor  ( AWY ) . MA POATE AJUTA CINEVA?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

MINARDI SRL

Vă rog pret - doar pe original, nu pe producator, pentru senzor impulsuri ax cu came 03G 957 147 C. Trebuie schimbata si distributia daca umblu sa schimb senzorul asta? Multumesc mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  LEMFÖRDER 29916 01 Înaltime: 54 mm, Diametru interior: 12,3 mm, Diametru exterior: 40.

Da o fuga la un magazin,de ce trebuie sa complici lucrurile cu comenzi pe net sau ebay pt o amarata de bucsa.

Ai codul de original,ai codul de Lmi.....e simplu.

 

GABIVVX - se potrivesc aceste bucse si la mine la bratul fata bucsa mare dinspre spate ? (WVWZZZ9NZ3D140972)

 

ma intereseaza daca e acelasi cod pe LEMFÖRDER eventual care e si cel pe OEM, si o parere ce merita luat calitate/pret, pentru ca banuiesc ca OEM ar fi cu 10-15 lei mai scump si nu stiu daca merita diferenta poate chiar nu e mai rezistenta

 

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K0 407 183 E bucsele mari si SWAG   30 93 6098 pt ca nu exista alternativa OE bucsele mici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dar LEMFÖRDER 29916 01 merge? am auzit ca e laudata aceasca marca la elemente de articulatii, si ma gandesc sa pun ceva care sa tina

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu,sunt bucsele de G5/O2 etc.

29916 01=Grosime: 54 mm, 32 mm, Diametru interior: 12,5 mm, Diametru exterior: 40 mm, 28 mm,

30 93 6098=Grosime: 54 mm, Diametru interior: 12 mm, Diametru exterior: 32 mm, 40 mm,



Vă rog pret - doar pe original, nu pe producator, pentru senzor impulsuri ax cu came 03G 957 147 C. Trebuie schimbata si distributia daca umblu sa schimb senzorul asta? Multumesc mult.

03G957147C  Senzor impulsuri ax came,in jur de 330 lei.Nu e nevoie de schimbarea lui daca functioneaza in parametri.



buna, am un vw polo 1.2 hachback din 2003. am probleme cu renumita sonda lambda. problema mea e urmatoarea: nu stiu ce cod are nu stiu dupa ce cod sa cumpar alta. cea veche nu o mai am, si am schimbat deja 3 care nu se potrivesc la motor  ( AWY ) . MA POATE AJUTA CINEVA?

serie de caroserie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sa inteleg ca pe LEMFÖRDER nu gasesc bucsa mare de pe brat fata la mine ?

 

imi cer scuze ca sunt pisalog dar sa stiu sa nu mai caut...

Modificat de SergiuD
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vezi codul asta 29709 01 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sal.am nevoie de ceva marunt..Un pret pentru.niste clipsuri ce tin mocheta din portbagaj,acelea de pe lateral.Sunt din plastic..la mine s -a crapat filetul..Am uitat..pentru octavia 1..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

N  9009360101C pt sedan

N  9035770201C pt combi

Da o cautare pe net si vezi daca sunt reperele cautate de tine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deeeni032012

buna, am un vw polo 1.2 hachback din 2003. am probleme cu renumita
sonda lambda. problema mea e urmatoarea: nu stiu ce cod are nu stiu dupa
ce cod sa cumpar alta. cea veche nu o mai am, si am schimbat deja 3
care nu se potrivesc la motor  ( AWY ) . MA POATE AJUTA CINEVA?



buna, am un vw polo 1.2 hachback din 2003. am probleme cu renumita
sonda lambda. problema mea e urmatoarea: nu stiu ce cod are nu stiu dupa
ce cod sa cumpar alta. cea veche nu o mai am, si am schimbat deja 3
care nu se potrivesc la motor  ( AWY ) . MA POATE AJUTA CINEVA?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi,

Ma intereseaza un pret pentru urmatoarele repere: 4H0 943 021 si 4H0 943 022.

 

Multam.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deeeni032012

WVWZZZ9NZ3D041703



WVWZZZ9NZ3D041703

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi

Caut codul pentru sertarul de sub scaunul soferului pt Cordoba 2009. Masina nu a avut, deci VIN-ul nu cred ca ajuta :sly:

 

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

4H0943021  Lampa numar inmatriculare stanga 68lei

4H0943022  Lampa numar inmatriculare dreapta 67 lei

 

Salut Gabi,

Ma intereseaza un pret pentru urmatoarele repere: 4H0 943 021 si 4H0 943 022.

 

Multam.



03D 906 265   Sonda lambda inainte de catalizator.Ngk OZA708-EE1

 

03D 906 265 A  Sonda lambda dupa catalizator.Ngk OZA510-I1

Bosch nu mai produce sonde pt modelul tau de masina,si face sonde universale cu codul 0 258 986 507 care sunt montabile si inainte si dupa catalizator.

 

WVWZZZ9NZ3D041703



WVWZZZ9NZ3D041703



Salut Gabi

Caut codul pentru sertarul de sub scaunul soferului pt Cordoba 2009. Masina nu a avut, deci VIN-ul nu cred ca ajuta :sly:

 

multumesc

Nu cred ca exista astfel de spatiu de depozitare la scaunul din stanga.

Iti poti monta unul din dreapta  dar iti trebuie si suportul lui si restul de acarete pt montaj.

post-64586-0-85671900-1368515994_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sal gaby,imi poti da te rog un cod si un pret informativ pentru burduf cablu schimbator viteze din compartimentul motor? Serie TMBBS21Z18C010316

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am rugămintea să-mi dați și mie un cod pentru bucșa mare de la brațul față la un Passat. Am atașat talonul mașinii.

Și dacă știe cineva un DIY de schimbare.

Mulțumesc frumos.

post-12167-0-53116000-1368519519_thumb.j

post-12167-0-79308600-1368519532_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

3C0199231D sau Lemforder 34711 01.Da o fuga la un service pt daca nu stii cum sa montezi bucsa pe brat si o fortezi e posibil sa iti cada repede.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la Fabia mea am schimbat eu in garaj la 68k km si acum am 97k si sunt inca ok. arata ca noi, fara crapaturi si nu exista batai. Le-am pozitionat cum trebuie. Deci se poate. Dar mi-ar trebui un DIY pentru Passat ca la passat nici nu m-am uitat vreodata dedesubt. Habar n-am cum e sistemul acolo, ce trebuie dat jos, daca implica reglaje dupa, etc. E masina unui bun prieten. As incerca sa i le schimb dar vreau intai sa vad daca merita sa ma bag.

Multumesc pentru coduri, cred ca merg pe lemforder, numai sa le gasesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sal gaby,imi poti da te rog un cod si un pret informativ pentru burduf cablu schimbator viteze din compartimentul motor? Serie TMBBS21Z18C010316

Nu iti pot repera astfel de reper.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut Gabi , te rog sa ma ajuti si pe mine daca poti cu toate bucsele si tijele care intra in componenta timoneriei la masina din semnatura VIN :wvwzzz1jz1d385011 , si un pret orientativ daca se poate , multumesc frumos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!