Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

Am nevoie de codurile pentru comenzile volanului din atasch. (eventual si pret.)

ms

post-103138-0-34784500-1332867009_thumb.

post-103138-0-70400800-1332867033_thumb.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi trebuie o serie de caroserie de la o masina care are astfel de sistem.Sunt destul de multe variante.

post-64586-0-85715300-1332868710_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pls daca se poate coduri si preturi pentru compresor , radiator si filtru uscator pentru AC si EGR, la masina din semnatura.

merci

Modificat de kamikatze
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca imi lasi o serie de caroserie te ajut..nu vreau sa caut de nebun...pt ca nu am certitudinea ca iti dau coduri corecte. ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va rog un cod de piesa si pret pt debitmetru aer passat wvwzzz3bz3e312673 de preferat bosch sau daca stiti ceva cu raport pret/calitate bun. multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@06SAS,codul debilmetrului pe original 038 906 461,Bosch 0 281 002 463 senzor debit aer (500 lei sau 400 cu debilmetru vechi la schimb),VEMO V10-72-1205.Oricum citeste codul de pe debilmetrul vechi,Volkswagen de o referire la o informatie tehnica pe codul asta...dar nush exact sa iti spun la ce se refera.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@kamikatze 1K0 820 411 P condensator de lichid frigorigen cu recipient de lichid SHOWA sau 1K0 820 411 Q condensator de lichid frigorigen cu recipient de lichid SHOWA(ambele coduri sunt compatibile), 1K0 820 859 QX Compresorul lichidului racire Carcasa SANDEN, filtru uscator 1K0 298 403 A.Condensor pe original aproape 300 euro/AVA VW5209 Danemarca 430 lei,filtru uscator original 70 euro/AVA VWD210 Danemarca 100 lei,Compresor original peste 700euro/AVA Danemarca 2500lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu am mai intrat de ceva vreme pe forum,iti multumesc pt raspuns si te mai rog ceva daca ma poti ajuta,stii cumva unde vine montat calc comfort?ms mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

MULTUMESC MULT,O SA-MI FIE DE AJUTOR.DAR DACA AS VREA SA VAD TOATA SCHEMA RESPECTIVA CU DETALIILE DESPRE TOATE COMPONENTELE,UNDE SA CAUT?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Elsa sau in Erwin.Nu am posibilitatea sa iti postez o astfel de schema,dar poate ne ajuta un coleg.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu am mai intrat de ceva vreme pe forum,iti multumesc pt raspuns si te mai rog ceva daca ma poti ajuta,stii cumva unde vine montat calc comfort?ms mult.

Calc de confort este in spatele torpedoului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Laurentiu_LWR

salutare

in speranta de a-l ajuta pe colegul sa fenteze reprezentanta,se poate codul injectorelor octavia respectiv passat sa le comparam?

uitati aici despre ce este vorba

http://vwforum.ro/topic/89206-injector-simens-defect/page__fromsearch__1

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare un cod pentru brat stergator +lamela+capac+acea duza stropitoare ce se monteaza pe capatul tijei de la motorasul de la luneta pentru skoda O2 FL daca se poate. Mersi mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca ai montat sistemul pe masina,imi trebuie o serie de caroserie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare.

ma poate ajuta cineva cu un cod de toba oem pentru partea dreapta cu 2 iesiri?

pentru un a4 b8

multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gabi,poti te rog frumos sa imi dai un cod pentru cei 2 suporti de la capacul de la cotiera (cei 2 tzamburusi de cauciuc pe care sta capacul cotierei).am mai cumparat odata si stiu ca au cod separat.WVWZZZ3BZ2P119131.stima!

post-63975-0-45796100-1333438538_thumb.j

Modificat de iuliu1984
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie nu imi scoate ca vin separat.Posibil ai cumparat dar nu pe original.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gabi imi poti da niste preturi pentru codurile astea?

5K0 807 823 B

5K0 807 824 B

5K0 807 834

5K0 807 833

Multumesc.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In jur de 10 euro bucata.Nu sunt foarte sigur de preturi..pt ca nu prea imi apar prin programe.Vezi ce gasesti pe net..sau daca gasesti o referire la piesele respective.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt niste piese mai dubioase putin. Au fost puse pe primele R20 ca sa impiedice frecarea anvelopei de aripa.

2012_03_20_12_37_14.jpg

Informatii prea multe nu am gasit din pacate.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut ca sunt pt R.Pretul e corect atunci.Am senzatia ca vin numai la masini cu jante 18/19 si se monteaza doar cand cumparatorul comanda jante de 18/19 la masina noua.

..

post-64586-0-29311100-1333470029_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut , am o intrebare , se gasesc clemele astea ?

Sunt pentru golf 2 si in ele se monteaza emblema pe spate ( scrisul "Golf" ) Clemele intra in caroserie iar emblema are 3 picioruse si fiecare piciorus intra in cate o clema !

Multumesc!

post-30443-0-39825800-1333485829_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cauta la reprezentanta codul 191853615A cam 2 lei bucata

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!