Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

codul pentru vasul de expansiune este 1K0 121 407 A iar pretul este aprox 17 Eur

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un cod pt capacelele alea care acopera suruburile de la capacul motorului? 3 bucati sunt din plastic. Si cele 2 de la plasticul ce acopera filtrul de aer?un pret aproximativ? Multumesc

(pt masina din semnatura)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

codul capacului ce acopera piulita este 038 103 937 iar pretul este aprox 0,56 Eur

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si cele de la capacul ce acopera filtrul de aer e acelasi? Mersi mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut. m-ar interesa si pe mine pretul pentru un volan multifunctional piele/ volan fr/ volan cupra pentru seat leon 2010-facelift. multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Peste 600 euro.Daca gasesti o masina cu volanul de care esti interesat..imi lasi o serie de caroserie si iti dau codul si pretul exact.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma puteti ajuta si cu codul de la partea electrica a contactului? Cea de la butucul cheii de contact pt masina din semnatura.Sunt in magazin si as vrea sa dau comanda si m-ar ajuta mult codul. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma puteti ajuta si pe mine, am o problema la un injector si as vrea sa stiu care este codul, cum pot sa aflu ca astia de la dezmembrari imi cer codul de pe injector, multumesc!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

wvwzzz3cz6e204044

BOA C1G GOK HD8 JON DOJ- asta cred ca e codul de motor

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Numar sasiu WVWZZZ3CZ6E204044

Denumire model Passat Variant

Model PA

Data fabricatie 13.03.2006

An 2006

Cod vanzare 3C5182

Cod motor BWV

Cod cutie viteze HDV

Acţionare axă 6S

Dotare UQ

Culoare plafon 2T

Culoare exterioara / Cod vopsea 2T / C9X

codul de injector este 03G 130 073 S si merge la urmatoarele motorizari BMA,BKP,BVE,BWV

Ce cod de motor mi-ai dat tu cred ca e de la un vapor sau ceva asemanator. :lol: Vezi ca se reconditioneaza injectorul si costa cam 5 milioane..se schimba partea electrica la el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut gabi.care crezi ca ar fi cel mai bun pret pe care l-as putea obtine pentru un set de faruri hella de passat 2002?

WVWZZZ3BZ2P119131

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma puteti ajuta cu codul pentru electrovalva n75 care comanda turbina pentru un Passat din 2002 cod motor AVF de 96 kw. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare...ma puteti ajuta si pe mine cu codurile garniturilor aflate la pompa de injectie la un mk3 TDI cod motor ALE din 97'?M-am uitat in etka,dar fara rezultat(sunt incepator).

Seria masinii:WVWZZZ1HZWW165344

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

un cod si un pret pt scutul de plastic(deflector de aer dupa altii) de sub motor pt un Seat Ibiza 6L din 2007?

cod motor BXV ; serie sasiu VSSZZZ6LZ7R017549

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cele doua care pe care le-am ingrosat in poza.

Multumesc frumos!

post-38681-0-94929700-1329770676_thumb.p

Modificat de Amedeo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate garniturile alea nu sunt livrabile.Doar Bosch le livreaza in conditia in care faci service la ei.(banuiesc ca pompa e bosch).Se poate folosii o bucata de klinghelit pt a fece dupa sablon garniturile.Din cate stiu garniturile sunt din un astfel de material.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!