Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

1K0 823 729 B (stanga), 1K0 823 730 B (dreapta).In jur de 3-4 euro bucata.

post-64586-0-15673500-1328599256_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,rog sa ma ajute cineva cu codurile ETKA pentru difuzoarele fata si difuzoarele spate pentru WVWZZZ1KZCP0246438.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Difuzoare fata- spate pt joase(medii-basi)1K8 035 454 maxim 30 euro bucata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va salut! ma puteti ajuta ,daca merita sa cumpar noi, codurile si preturi pentru un set de brate stergatoare model 2003-2005 de passat? as vrea sa le inlocuiesc pe cele actuale modelul pana in 2002.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vezi ca exista topic-uri pentru conversia la "Aero" caci inteleg ca asta vrei sa faci. Codurile sunt 3B1 955 409 C(stanga) si 3B1 955 410 C(dreapta) iar preturile sunt aprox 32 Eur bucata

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma puteti ajuta cu un cod pentru buton reglare suspensie de langa schimbator la passat cc? Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E masina unui prieten, dar cand i aflu seria dau din nou mesaj cu intrebarea completa. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma poate ajuta cineva cu codul pt antena asta amplificata? e cea cu 3 iesiri pusa si pe Passatul meu din 2002 highline berlina WVWZZZ3BZ2E209742. multumesc.

post-55955-0-95675100-1328709330_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am nevoie de o informatie: geamul mobil de la usa spate golf 4 este la fel la hatch cu break sau difera?

ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Usile sunt diferite.Mai mult ca sigur si geamurile sunt diferite.Te pot ajuta daca imi lasi o serie de caroserie sa verific bine,si mai tarziu revin cu detalii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

domnu gabi,o oferta de pret pentru un set de stergatoare originale aero (cred ca pe valeo) pentru passat model 2003 berlina? nu va am cod sau vin ul masinii pt ca acuma mi-am pus brate model 2003 si oscilez intre bosch aero si valeo.de asemenea daca stiti dimensiunile la ambele stergatoare.

Modificat de iuliu1984
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da.as vrea valeo silencio extreme sau pe original cat ar fi.eventual daca aflati si dimensiunile.unii zic ca ambele de 530 mm (21") altii ca unul de 22" si altul de 21".

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bosch lamela stergator Aerotwin Unitate de calitate: set, Lungime 1: 530 mm, Lungime 2: 530 mm, (in jur de 120 lei)

Swf (valeo special) 119321 lamela stergator VISIOFLEX L1/L2: 530/530 mm, Unitate de calitate: set(in jur de 120 lei)

VALEO 574302 lamela stergator SILENCIO X-TRM L1/L2: 530/530 mm, L1/L2: 21/21 inch,(105 lei)

Valeo vin pe original..sunt aproape 40 euro setul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

setul silencio x-trm in cat timp se aduce?livrare?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te duci la un magazin auto din Alba Iulia..si intrebi .Imposibil sa nu iti gaseasca..Eventual un magazin care are contract cu UNIX. ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma puteti ajuta cu un pret aproximativ pentru senzorul de presiune cu codul 038 906 051 B - pentru skoda octavia 1z ?

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe original in jur de 58euro,BOSCH 0 281 002 399 lei 210.Vezi ca de regula ala se curata cu un spray de electronice sau contacte electrice.

post-64586-0-12884900-1328862972_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

l-am curatat eu pe al meu cu spray si degeaba.altul nou bosch

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Iuliu1984 du-te la Ionut de la Autoreflex (Schit). te rezolva!

O problema .. dintr'aia ''numa mie mi se intampla'', mi s-a fisurat vasul de expansiune de la antigel. Cred ca o fost atins cu ceva diluant/i si s-a format o portiune ca de stcia securizata sparta, iar azi am observat ca s-a format un por si ''scuipa'' antigel pe acolo. Un cod si daca se poate si-un pret!!! Multumesc :icon_thumleft: !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!