Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

Aaa, deci doar prin vcds se poate afla. Eu credeam ca se merge si de pe cutiuta in sine.

Legat tot de bcm, respect pt Made in Romania :RO flag: . O particica importanta din masina vine de pe plaiurile mioritice

Mersi mult amandurora :icon_thumright:

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

Unde este pozitionata in schema?
. Poza promisa 6da6835b-08a3-3c22.jpg si inca o poza 6da6835b-08d1-6f6d.jpg Pozele sunt facute una in continuarea celeilalte. eu de aceasta piesa intrebam. acolo in schema nu apare. Mersi mult

post-46152-1326057550603_thumb.jpg

post-46152-13260575885167_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sper asta sa fie,pozitia 21 din schema 1U6863459B 47H injur de 20-25 euro.Codul e dat pt sedan nu e valabil la combi.

post-64586-0-35944700-1326091883_thumb.j

post-64586-0-34429000-1326091890_thumb.g

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Piesa indicata de tine o am, banuiesc ca trebuie sa fie alta piesa care vine sub aceasta din poza pe care mi-a i trimis-o.La cea din poza se vede locasul unde instra chestia aia metalica de la portbagaj, eu as avea nevoie de bucata de plastic ce vine mai jos de asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acum realizez despre ce este vorba,am cautat din bara in bara si nu gasesc reperul respectiv.Sper sa prind o oct 1 sa vad despre ce este vorba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu exista la o1 plastic care sa acopere acea portiune de tabla, cel puti asa imi aduc aminte ca era la vechea maea masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aha, ok am inteles.Se multumeste pentru ajutor colegilor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

WVWZZZ1JZ3W536754

GABI poti sa-mi spui ce fel de arcuri am si daca se pot pune arcuri de DRUMURI GRELE sau mai INALTE?

Un pret ptr un set de arcuri pe fata? Eventual si un cod ?

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dupa seria ta de caroserie ai masina echipata cu 1J0 411 105 AR Arc suspensie 1 Linie culoare violet 4 linii cromate roz.pe original in jur de 80 euro bucata.Se poate monta are pt drumuri grele dar trebuie vazut in ce conditii sunt arcurile de pe spate,sa nu se ridice masina prea mult de fata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sta cu botul cam in jos arcurile de pe spate is mult mai bune sigur ca nu car nimic cu ea suntem 1-2 maxim in masina tot timpul.

Ai putea sa-mi dai cod ptr arcurile de drumuri grele si ce mai trebuie schimbat ptr drumuri grele?

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vezi ca ai o alternativa cu inaltaroare de arc fata pt golf 4,era aici un topic referitoare la ele.O sa iti dau si alternative pt pachet drumuri grele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Domnu' Gabi, furtunul de vacuum pentru frana care intra in stutul pompei tandem are cod?

>cod motor AVF<

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

WVWZZZ3BZ2E330924 :icon_cheesygrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hai ca iti fac un pachet sa fie treaba buna.Codurile sunt echipare pe masina ta;(pozitia 5) 3B0611931E teava depresoare,pozitia(8) 4B1611931AJ conducta presiune cu ventil.

post-64586-0-79286800-1326474205_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, vreau sa inlocuiesc amortizoarele fata de la masina si nu stiu exact ce piesa sa caut sau de catre cine este produsa. M-am uitat pe unul dintre amortizoare si avea acest cod pe el: 1T0 413 031 HP. Masina este un Golf 5 1.9tdi 4motion bxe 105cp din 2005 si as vrea aceleasi amortizoare sa le cumpar dar nu stiu cine le produce. Imi poate cineva confirma ca acesta este cod de amortizor fata G5 stock si eventual si care este producatorul?

Multumesc.

LE- Multumesc GABIVVX pentru info.

Modificat de medley
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu iti pot spune cine livreaza amortizoarele pt montaj.Si pe mine ma framantat treaba asta si nu am reusit sa aflu.Tot ce vine de prim montaj ,este lipsit de stante si specificatii care sa iti dea de inteles ca le produce x..n..Codul e bun si e pt amortizoare cu garda normala.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intradevar este greu de identificat producatorul exact al piesei

codul este bun, pe OE descrierea suna asa: Amortizor stg/dr fata SPORT

Fata de un amortizor AM este cu peste 50% mai scump.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un pret pt 1K0601025BE16Z .

Multumesc :icon_thumleft:

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, e un model de janta..multumesc.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Noroc. am si eu trei coduri de covorase si nu stiu de la Skoda sunt: Octavia sau Fabia

Ma ajuti si pe mine, pls

1Z 862 451

1Z 862 452

1Z 862 436

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fabia 6y,octavia 1 1u,octavia 2 1z.Dupa primele 2 caractere de inceput presurile sunt de O2.O sa ma documentez mai bine.Codurile date de tine cred ca sunt incomplete..au putine caractere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e posibil. le-am gasit de vanzare la cineva si nu stie de ce sunt, are doar codurile astea. mersi mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gabi,se pot aduce 2 lupe hella de faruri care sa le pot monta pe farurile depo? sau nu merita din cauza pretului? WVWZZZ3BZ2P119131.stima

Modificat de iuliu1984
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!