Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

Are cineva idee ce piese sunt la codurile 8D0 837 461 si la N 906 924 01? Multumesc

Kit de reparatie pentru macara geam stanga fata Audi A4 B6 exista? Daca da, va rog cod..multam

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

8D0 837 461 macara geam electrica fata stanga A 4 fabricatie 96-01,N 906 924 01 este o piesa mica posibil clema sau ceva de genul este sub un euro pretul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, am si eu nevoie de cate coduri de piese pentru Seat Toledo 5P 2007 1.9 TDI BXE vsszzz5pz7r018552 :

1. Macara geam stanga fata.

2. Kit reparatie macara stanga fata. ( Nu stiu daca exista sa ceva )

3. Mansonul din piele de la schimbatorul de viteze cu ornamentul crom. ( Masina nu a avut ornamentul crom in dotare )

4. Nuca de la schimbatorul de viteze. ( Cea cu care a venit din fabrica )

Multumesc.

Modificat de tetea
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

5P0837461 - macara geam stanga fata

5P0711141G VXG (persia black) )sau 5P0711141G YLP (black/zinc raster) - nuca schimbator, ambele sunt pe seria ta de sasiu

mansonul nu vine reparat ci doar cu tot cu schimbator care cuprinde si cele 2 piese de mai sus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce diferente exista intre urmatoarele furtune? Am tot cautat pe net dar nu m-am lamurit. Eu pe masina pe 1.8T AGU am avut 06A 103 221C. Pot sa pun in loc un 06A 103 221AF de pe un 1.8T AUQ?

La fel este si cu valva PCV. Eu am avut 035 103 245A... pot sa pun 035 103 245G tot de pe AUQ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

06A 103 221 C de AGU s-a schimbat in 06A 103 221 BQ

06A 103 221AF a fost pus pe AUM si AUQ si s-a schimbat in 06A 103 221 BK

in etka arata la fel, nu stiu ce sa zic daca merge sau nu.

035 103 245 G este pusa pe AWT , Passat din 2003.

iar nu stiu daca merge...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi de raspuns. Ce m-ai zis si tu am gasit si eu ulterior pe niste site-uri din State. Acolo aveau poze la ambele variante si se vedea o diferenta intre ele si la furtune cat si la valva PCV.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut, m-ar interesa un cod pt senzorul de ulei presiune si temperatura, cel de pe baie, este doar un singur model ? p.s. am un golf 4 1.9 TDI 115 cai P.D. din 2000 motor AUY

Modificat de claudiuu_c
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am nevoie de un cod pt bucse brate spate spre fata pt un golf 5(serie sasiu wvwzzz1kz4b002965).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va rog, cod motoras stergatoare parbriz pentru vw polo 2001 6n (si un pret daca se poate).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un cod si eventual un pret pt "fuel delivery unit" (adica pompa de benzina cu tot ansamblu care se baga in rezervor) de 1,6 MPI din 2007?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@eugenica, doar in baza seriei de sasiu

@bogocnb, 6X0955119 , 610 lei

@geodogul, vezi atasat imagini si piese cu toata directia/articulatia spate . gasesti acolo tot ce ai nevoie.

amortizor_suspensie.pdf

bara_directie_coloana_directie_fuzeta.pdf

bara_directie_stabilizator.pdf

Modificat de Kostas
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi poti spune te rog ce proiectoare se potrivesc la scirocco si de la alte modele?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

proiector ceata stanga - 1T0941699D - Amarok 2010>>, Golf 2006-2009, Jetta 2006-2010, Scirocco 2009>>

dreapta 1T0941700D - 1T0941700D - aceleasi modele

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

volnick1986

Niste coduri daca se poate pentru amotrizoare (fata + spate) la masina din semnatura. VIN WVWZZZ1JZYB122486. Multumesc anticipat.

Modificat de volnick1986
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Flansa 036133255 ,Garnituri:036131550A,036133161C,036133073.

Masina e cea din semnatura:WVWZZ1JZ1B086925.

Flansa aia este din zona clapetei de acceleratie(e o bucata mai grosuta de metal)masina e cea din semnatura.Vreau sa vad o poza cu flansa aia ca sa stiu daca e cea care am vazut-o.Ms mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Arata ca piesa NUMARUL 2 din imagine ma intereseaza cat costa codul ei si de cine e fabricata.MS

My link

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sigur faci parte din pd :lol: Numai pe original flansa o gasesti e in jur de 170 lei.garnitura e maxim 20 lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce e ala pd?:)garniturile le-am luat numai flansa aia imi trebuie?As avea nevoie de ea pe maine poimaine pentru ca voi face o cursa de 600km si nu pot merge fara ea....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Teoretic PD, pe forumul asta inseamna Pompe Duse, dar cred ca in cazul tau; zice ceva de Partidul Democrat cu trimitere la poza de la avatar. :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In fine...poza aia am pus-o ca era la "moda"si imi este lene sa o schimb.(ca tot a venit vorba de politica decat sa fie ca acum cativa ani e mai bine asa cu piata libera in asa zisa democratie mai putem misca si noi astia mai mici...nu numai rechini care au mancat tara de la Ceausescu).

Toate ca toate ,dar eu am nevoie de piesa aceea...Cine imi pote face si mie rost de ea imi trebuie neaparat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

volnick1986

Varianta 1 eu te sfatuiesc sa mergi la reprezentanta si sa le ceri un pret. Piesa mai mult ca sigur se gaseste numai originala. Exista foarte slabe sanse sa faca vre-un producator piesa ce o cauti tu. Poti incerca daca masina ta e pana in 2003 sa le ceri discountul de 20% la piese. Mie la reprezentanta din Cluj mi-au venit piesele de pe o zi pe alta; la ora 14 am comandat a doua zi la ora 13 aveau piesele.

Varainta 2 incerca la dezmembrari.

PS: Sa nu uitati de mine cu codurile la amortizoare... Si o alta intreabre. Dupa VIN are sau nu masina suspenise sport?

Modificat de volnick1986
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu vroiam piesa asta pana maine sau poimaine...ma gandesc ca poate o are cineva pe stoc sa mi-o trimita prin curier.VREAU SI EU CODUL EI.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

volnick1986

Zi-mi cod motor si an ca sa caut mai precis. Asa cautat rapid eu ti-am gasit asa ceva.

post-37459-0-78193600-1304624714_thumb.j

Modificat de volnick1986
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

AXP 2001 daca vrei alte informatii ai la sf paginii anterioare.Ms muylt

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!