Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

Mulțumesc frumos pentru confirmare și scuze pentru deranj.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

3B0945511B a fost eliminata fara inlocuitor in 01.07.2007.

Ca solutie se poate folosi 1K2945511RDW pentru Passat, etc si o multime de masini cu volan pe dreapta sau 6Q0945511 pentru Polo, Golf si alte masini cu volan stg.

 

In concluzie, codul corect este 6Q0945511, asta ca sa nu fortati mufa.

Modificat de Dolfin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut.ma poate ajuta cineva cu codul apărătorilor de praf pt discuri spate de 256 mm?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, pentru un seat toledo 1m stie cineva codul de la furtunul de lichid de parbriz din fata? Cel de sub grila de la stergatoare, de face legatura intre duze... L-am tot improvizat dar deja e prea copt, se rupe cum il indoi putin.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Ma poti ajuta te rog cu 2 coduri, eventual preturi estimative pentru:

- bara spate

- spoiler spate

WVWZZZ1KZ9M081750

Mersi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va salut, ma poate ajuta cineva cu codul pentru chit ambreiaj si volant  pentru o skoda octavia tour 1.9tdi, 2007, motor AXR, hatchback, VIN: TMBDS41U178870713,

multumesc anticipat.

Modificat de Nictdr
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa ceva nu cred, la 2 magazine de piese auto sa le dau vin-ul si codul motor si sa nu stie sa-mi zica ce interior au rulmentii puntea spate? (30  sau 32mm). Ma poate ajuta cineva?

 

 

vin: WVWZZZ1KZ4W105827

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

Ma poate ajuta cineva cu codul, poate si un pret aproximativ, pentru teaca centurii de siguranta de la sofer pentru un Passat B6?

VIN: WVWZZZ3CZ7P162304

 

Eu am gasit 1K3 857 755 AGYLZ, dar nu stiu daca e ultima revizie.

 

Mersi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K3857755AGYLZ  prindere centura stanga in podea + contact electric,in jur de 340-350 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Ma intereseaza codurile de la scrisul de pe spate model Octavia 3, nai exact cele trei embleme "SKODA", "OCTAVIA" si "TDI". Eventual si un pret? Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori si eu coduri pentru arcuri fata si radiator AC(climatronic) . Golf 4 WVWZZZ1JZXD396466 ALH

Eventual codul bulinelor pt arcuri...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

357 411 105 AA  roz 2 + verde 1

1J0 820 413 N

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mii de multumiri :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca nu e deranj mare,poate ma ajuta cineva si pe mine cu un cod pentru o componenta care nu stiu exact cum se numeste,dar am sa incerc sa o descriu.Povestea pe scurt: recent am achizitionat un Passat CC (fab.09/2011) care a venit din fabrica cu pachet R line.In prima zi am reusit performanta de a pierde o emblema VW de la una din jante,iar azi am observat cu tristete ca drumurile patriei mi-au mai dat o lovitura,si anume pe partea dreapta a masinii,langa roata din fata imi lipseste un capac,care cred ca are rolul de a masca suruburile cu care este prins pragul R-line.Exista unul identic si in celalalt capat spre roata din spate.Are cam 20-25cm si cred ca era prins cu clipsuri.M-ar interesa un cod pentru acel capac fata dreapta,sa pot cauta un pret.

Daca ajuta cu ceva ,seria masinii este Wwwzzz3czce539454

Multumesc anticipat!

Cu stima

Alex

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Emblemele de la jante se fura de obicei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va rog sa ma ajutati cu 2 coduri (eventual un pret estimativ) pentru elemente de Transporter T5 din 2004 cod motor AXE

 

1. cele 2 plastice rosii ce acopera tripla de pe fiecare usa, ledurile sunt bune, dar deja ajunge apa la ele din cauza ca plasticele sunt rupte si nu mai etanseaza

2. plasticul ce face parte din ansamblul usii la exterior, la mine e rupt in dreptul manerului de cativa ani...

 

Modificat de alios
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ornamentul maner - 7E0827574 9B9 - cam 350 lei

stop suplimentar - 7E0945097E - 150

stop suplimentar - 7E0945097F - 150

 

informativ, pentru siguranta te duci cu seria de sasiu 

Modificat de andrei_221
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc frumos, oricum le dau seria, dar cand ma duc direct la baieti cu, codurile, nu mai pierd timpul ca ei sa caute.. mai ales ca astfel de piese nu se gasesc pe stoc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se poate va rog un cod OEM la placute de frana fata pentru :WAUZZZ8E35A578335?

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru ca nu am posibilitatea de a edita postul meu de mai sus,revin cu o completare.Fiind complet novice,abia acum mi-am dat seama ca acel capac mascheaza golul unde se pune cricul,si am dat jos omologul lui de pe partea stanga,si am ajuns la concluzia ca exista sanse mari sa fi fost furat,desi masina nu a stat mai deloc parcata afara,dar vazand ca acel capac este asigurat cu un fir de plastic,greu de crezut ca a cazut.

Codul din interior este 3C8 853 455 ,dar din pacate pe net nu gasesc nici o referinta la el.Poate ma ajuta un coleg cu vreo idee de unde poate fi cumparat.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut.

Mă puteți ajuta cu codul spiralei volan airbag pentru VW Passat B6, 1.9 TDI, volan în 3 spițe fără comenzi pe el? Mașină are WVWZZZ3CZ9P037645.

Mulțumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Ma intereseaza codurile de la scrisul de pe spate model Octavia 3, nai exact cele trei embleme "SKODA", "OCTAVIA" si "TDI". Eventual si un pret? Multumesc.

Salut. Nimeni?
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@keysersoze,8E0 698 151 K

@V i c t o r,3C0 959 653 B

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc si eu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!