Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

In jur de 138-139lei

Modificat de szrobik
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

e altfel la tine,nu are treaba cu ce apare in poza respectiva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dar ti-ai facut idee despre ce e vb?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-am linistit, mersi! Ma gandeam ca cele de pe Monsoon suporta mai multi rms, scad pretul inelelor MDF ce le-as lua in cazul altor difuzoare, plus batai de cap si altele, ma si aleg cu difuzoare bune, dar se pare ca VW le poleieste cu aur de costa asa mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K0 505 465 K bieleta antiruliu

1K0 501 529 J tirant spate

1K0 511 327 AS bucsa bara stabilizatoare

5Q0 505 323 C brat spate

1K0 505 541 D bucsa veriga cuplare spate

1K0 505 553 A bucsa punte portfuzeta.

 

Dar ti-ai facut idee despre ce e vb?

astea sunt toate reperele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare. As dori sa stiu codul la caseta de directie pt un golf 4 din 2001, vin WVWZZZ1JZ1D442228. Mersi mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ajutati-ma cu un cod pentru garnitura de sub carcasa filtrului de aer la Golf 4 1.6 16V motor AUS din 2001.

WVWZZZ1JZ1B058044

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

Ma poti ajuta te rog cu un pret la codul: 032906106e este Ignition coil la motorul CBZB 1.2TSI

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Codul corect de bobina este 032905106E  si costa vreo 600 ron pe original si de la 300 ron in sus pe producator.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ore ce sa aleg intre Bosch, NGK si Beru? Bujiile de acum is NGK.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bosch chiar daca e facuta in Turcia,este piesa originala (Temic este fabricantul ei)dar cu sigla Temic/Oe stearsa si peste aplicat o eticheta Bosch.

Poti schimba decat elementul inferior (daca acolo e buba si elementul superior functioneaza).

Elementul inferior este produs de Beru ca piesa de original.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buba e ca tensiunea la aprindere masurata de VAG com la 3 cilindrii este de 0.6x si la un cilindru e de 0.9x. Iar cand ma uit la missfire, acei 3 cilindrii au niste valori muult mai ridicate decat cel care are tensiunea mai mare. Simptome: masina trage destul de greu (cred ca are sub 100 de cp, si motorul e resoftat la 130) plus uneori, datorita ratei de missfire mari, mai si opreste unul dintre cilindrii si apoi EPC ESP si Check Engine in bord. 

La CLuj la reprezentanta degeaba am fost ca s-au uitat ca cioara-n nuca.

 

Scuze de offtopic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vezi fisa nr 3 sa nu dea la masa in protectia catalizatorului.Treaba cu fisele care crapa este stiuta si fisa noua cand vine are o protectie montata in + fata de fisa cu care a fost echipata masina din fabrica.

Verifica ce ti-am spus si apoi mai vorbim.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, poate sa ma ajute cineva cu un cod pentru cablul din scaun care regleaza scaunul in zona lombara a spatelui. Am desfacut scaunul pentru ca nu mai puteam regla scaunul si am vazut ca este rupt. Seamana cu un cablu de frana pentru bicicleta.

 

Masina este cea de la profil.

 

Multumesc!

Modificat de bamwels
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare

 

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu serie de sasiu de Octavia 2 (2005-2008)  Berlina si/sau  Break  care are Pachet Drumuri grele ca echipare de fabrica ?

 

Vreau sa comand arcurile de spate de octavia si vreau sa fie neaparat din pachet drumuri grele , aparent nu pot face asta fara serie se sasiu :(

 

 

Multumesc

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

racila_alexandru

Salut! Imi poate spune cineva cum se numeste modelul asta de janta si daca este OEM? Am gasit pe cineva care le vinde si cere 800 lei cu tot cu anvelope Dunlop! Pare foarte tentant!

Multumesc! :)

post-77032-0-18736000-1397314300_thumb.j

post-77032-0-74608000-1397314318_thumb.j

Modificat de racila_alexandru
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna seara

La skoda mea din semnatura am unitate bolero si vreau sa o schim cu o unitate columbus.

Trebuie sa schimb rama si din pacate nu reusesc sa gasesc codul de culoare la rama pt columbus.

Seria, la skoda octavia FL,  de sasiu este TMBBT61ZXB8012130 si am nevoie de rama argintie cu insertie de carbon.

Am codul la rama simpla de culoare argintie fara insertia de carbon 1Z0858069 EHWD1, si as dori sa aflu codul la culoarea ce se potriveste cu masina mea

Prima poza e cea cu rama gri simpla si a 2a poza e cea cu rama cu inserie carbon insa pt bolero.

post-110502-0-18626400-1397320126_thumb.

post-110502-0-19809800-1397320317_thumb.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am gasit codul pt rama columbus in culoare cu ornamemtele masinii

1Z0858069 AC BE9

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare!

imi poate zice cineva o descriere pt "3c0937049 aj"

 

multumesc!

 

LE: sau daca ma poate ajuta cineva cu un cod de "J519" numita popular centrala electrica. dar pusa pe o masina pana la sf anului 2009 si neaparat highline.

 

Multumesc again!

Modificat de gaborvad
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Imi poate da cineva codurile si un pret aproximativ de la amortizoarele spate pt seria: WVWZZZ3CZ9E132433

MS.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!