Jump to content

Coduri Si Preturi Piese Seat , Audi , Skoda , Vw


Elanul
 Share

Postare recomandată

  • Replies 4,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    1104

  • Kostas

    155

  • Dolfin

    126

  • iuliu1984

    89

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vreau sa cumpar supapa EGR - 036 131 503 T. Imi puteti spune un pret pe Pierburg va rog ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

   Am si eu nevoie de cod pentru spirala airbag cu ESP la un PASSAT 1.6 din 2002,de fapt trebuie sa inlocuiesc G85-ul dar am inteles ca sunt impreuna.Seria-WVWZZZ3BZ3P262971

Mii de multumiri!

Modificat de Maverickblue
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1J0959654AG sau 1J0959654BK  Spirala airbag model cu ESP si senzor unghi volan

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1J0959654AG sau 1J0959654BK  Spirala airbag model cu ESP si senzor unghi volan

 

Multumesc mult!

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut gabi, 

Gasim si noi niste discuri Pagid + placute, daca da cam pe la ce bani Vs discuri originale.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu mai am posibilitatea sa vad coduri/preturi de Pagid pentru ca acum intra cu cod/pret de Hella si sunt foarte piperate si nu merita atata atentie.

Am cautat in programul vechi care nu mai este actualizat de prin 2012 (cel folosit acum este actualizat la secunda) si codurile sunt T1376 si 54205 dar produsele nu mai sunt livrabile 100%.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un pret pentru 1k0407256AA

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As vrea si eu codul si pretul pt un switch capota de la Golf 5 GTI. vin: WVWZZZ1KZ6W051834 Multumesc mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

6R0953236  intrerupator broasca capota motor,in jur de 130 lei.Poate fi reparat ....exact cum sunt reparate intrerupatoarele de broasca usa dar trebuie montat un intrerupator cu lamela.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma gandeam sa pun OEM daca tot desfac..asa cu adaptari nu imi prea vine sa umblu..mai studiez...vreau sa il desfac pe al meu si sa vad in ce stare este

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta e cilindrul receptor de la ambreiaj, nu? Ca imi curge si pedala ori e la fund, ori sta sus daca o trag cu mana.

Cam pe la ce scor e? Sau se gasesc doar garnituri?

Mersi!

post-27999-0-51840900-1396684239_thumb.j

Modificat de Robotelu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In jur de 200-230 lei ceva mai ok.

Set de reparatie (Ř: 23,8) AUTOFREN SEINSA   D3553 lei 24.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am gasit o cotiera pentru golful meu 6 ,  cheala(frara plasticele ce o inconjoara) si voiam sa stiu daca se gasesc separat plasticele si cam pe la ce bani se invart sa stiu daca are rost sa ma gandesc sa iau acea cotiera.

 

Am gasit niste poze pentru ceea ce doresc pe niste situri de la chinezi. O informatie mi-ar fi de mare ajutor , multumesc anticipat!

post-39186-0-27146100-1396688270_thumb.j

post-39186-0-69112000-1396688279_thumb.j

Modificat de blacka
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am si eu o intrebare : consola centrala de la skoda octavia 1 in care vine prinsa cotiera este cumva de 2 tipuri, pentru posibilitate montarea cotiera si fara ? Eu am incercat sa montez la cineva o cotiera si se pare ca nu se potriveste.La o consola centrala am taiat ca sa incapa iar la a doua care a fost tot la fel am facut ceva artificii la partea de prindere in cotiera ca sa stea cu 1 cm mai sus ca sa poata sa se plieze cat de cat capacele de la cotiera pe consola.

Eu am o banuiala ca sunt 2 modele, una pt. cotiera si alta la care nu se poate monta cotiera (parera mea, poate ma insel).

Consola centrala are ceva loc mic de depozitare care l-am scos afara pentru a putea pune cotiera si evident o scrumiera.Dar acuma bineneteles ca scrumiera nu se poate inchide total deoarece da in capacul de plastic de pe piciorul cotierei.

Daca aveti cumva ceva imagini sau coduri as fi recunoscator.

 

L.E. sau e posibil sa fie din cauza cotierei ? Este de pe un golf IV.Se poate sa difere intre ele cotierele de la golf IV la skoda octavia tour.

Multumesc mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cat de prohibitive sunt preturile la difuzoarele ce s-au montat pe B5.5 cu Monsoon?

Cat de prohibitiv este pretul subwooferului OE? M-ar tenta o schimbare de difuzoare cu unele mai potente.

Modificat de Mishutz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

VW T5,   2.5 litri,   174CP, An 2004.

Un pret pt urmatoarele piese te rog:controler turbina,oringuri pt injectoare,cuplaje de cauciuc pt AC,pompa servo,alternator.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Mishutz,un simplu difuzor fata de bass costa undeva la 220 lei....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut,

capac rezervor lichid frana se gaseste de vanzare?

N3030-33314

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pentru ce masina bmw sau volvo ? :lol:


Am si eu o intrebare : consola centrala de la skoda octavia 1 in care vine prinsa cotiera este cumva de 2 tipuri, pentru posibilitate montarea cotiera si fara ? Eu am incercat sa montez la cineva o cotiera si se pare ca nu se potriveste.La o consola centrala am taiat ca sa incapa iar la a doua care a fost tot la fel am facut ceva artificii la partea de prindere in cotiera ca sa stea cu 1 cm mai sus ca sa poata sa se plieze cat de cat capacele de la cotiera pe consola.

Eu am o banuiala ca sunt 2 modele, una pt. cotiera si alta la care nu se poate monta cotiera (parera mea, poate ma insel).

Consola centrala are ceva loc mic de depozitare care l-am scos afara pentru a putea pune cotiera si evident o scrumiera.Dar acuma bineneteles ca scrumiera nu se poate inchide total deoarece da in capacul de plastic de pe piciorul cotierei.

Daca aveti cumva ceva imagini sau coduri as fi recunoscator.

 

L.E. sau e posibil sa fie din cauza cotierei ? Este de pe un golf IV.Se poate sa difere intre ele cotierele de la golf IV la skoda octavia tour.

Multumesc mult.

consola de o1 nu are treaba cu cotiera de g4

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deci inseamna ca nu e buna cotiera? sau nu conteaza ce cotiera este (de golf IV sau skoda) sunt la fel ca si contructie si montaj?Multumesc.

Modificat de sinn3r
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

VW T5,   2.5 litri,   174CP, An 2004.

Un pret pt urmatoarele piese te rog:controler turbina,oringuri pt injectoare,cuplaje de cauciuc pt AC,pompa servo,alternator.

AXE cod motor,Set garnituri etansare, injectoare  038198051C,7H0422153A pompa servo,070903024A alternator.

Cuplaje de cauciuc nu exista,iti vine conducta cu furtunul ambutisat.

Deci inseamna ca nu e buna cotiera? sau nu conteaza ce cotiera este (de golf IV sau skoda) sunt la fel ca si contructie si montaj?Multumesc.

cotierele sunt identice,dar difera consolele la g4-o1

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

un pret pt 1K0612041GA?

 

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao a închis acest topic
  • Marian a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!