Jump to content

Cati dintre noi au participat la un sondaj de opinie al service Skoda?


BD77
 Share

Postare recomandată

c4Iinutz eu am fost sunat de 2 ori.Prima data m-au intrebat daca sunt multumit de daeler,iar a doua oara daca sunt de acord sa completeze un chestionar cu gradul de satisfactie al masinii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Si eu sunt sunat de un reprezentant de la relatii cu clientii skoda (Aviamotors) dupa fiecare interventie service

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si pe mine m-au sunat de doua ori dupa ce am luant masina la un interval de o luna de zile.Prima data m-a intrebat cum a decurs treaba cu livrarea,cu plata.A doua oara m-a intrebat daca sunt multumit de masina si de servicile dealerului (INTERCAR SIBIU).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am fost sunat de PBA dupa ce am avut masina la ei la revizia de 2 ani:

...daca am fost multumit de calitatea serviciului prestat? ...daca mi-a explicat consilierul toate operatiile efectuate si de ce a fost nevoie sa fie facute?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Si eu am fost sunat de Avia Motors, am avut o reparatie pe CASCO la ei in Militari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost si eu sunat de 2 ori pentru Autec Craiova: odata cand eram in Bulgaria si la 2 saptamani dupa ce am revenit!

Le-am dat raspunsuri favorbile...s-au purtat ok cu mine cei de acolo...n-am ce sa le reprosez!

Deci si prin urmare, o noua lista:

1. Aviamotors Bucuresti

2. Auto Grup Constanta

3. Delcar Brasov

4. Porsche Bucuresti Aviatiei

5. Bradytrade Bucuresti

6. ProCar Timisoara

7. Intercar Sibiu

8. Auto Moto Invest Bacau

9. Ivas Galati

10. Uniservice Graitaru Piatra Neamt

11. Elcargid Buzau

12. Autec Craiova

Modificat de claudiu slatina
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am facut revizia pe 30 august la Autec Pitesti. Nu m-a sunat nimeni pana acum.

Impresia generala foarte buna, cu o singura exceptie : nivelul de ulei pe minim si lipsa bidonas in portbagaj, desi s-au facturat 3 litri si conform cartii, la schimb intra 2,75. A doua zi cand am observat a trebuit sa cumpar 1 litru, din care am completat vreo 3-400 ml.

Modificat de Black Daniel
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Eu am fost sunat de vreo 3 ori, cred, pana acum tot de cineva de la Autec.raspunsurile mele au fost pozitive pt ca si prestatia masinii si a dealer-ului au fost ok.in vreo 2 ocazii chiar peste asteptari, dar le-am comunicat ca, bineinteles, tot timpul e loc de mai bine

va salut

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost si eu sunat de Skoda la o saptamana jumate doua dupa ce am luat masina sa ma intrebe cum e si cum am fost tratat. Numai de bine le-am spus atunci si numai de bine le spun si acum. Masina luata de la Unsiservice Graitaru Piatra Neamt.

Au fost totusi prea tematori cand a venit vorba de bani, de rate, de credit. Daca eu am mers si la risc ei nu si-au asumat nici macar 1% risc, au mers la sigur tot timpul chiar daca nu ar mai fi vandut masina.

[Eu am avut Dacia Berlina, la servici conduc un Renaul Clio Symbol luat la 12 000 euroi si masina mea e luata la 9600euroi da e departe la detalii si accesorii oferite in pretul de baza lfata de symbul. Ce mai e departe Skoda fata de Renault. Si comparatia o pot face zilnic. (Nu vorbesc de motor si de putere ca nu ai cum compara 1.2 benzina cu 1.6motorina)]

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am fost sunat si eu saptamana aceasta, dar a raspuns sotia si cum ea este mai pragmatica le-a reprosat multe :).

Lista noua:

1. Aviamotors Bucuresti

2. Auto Grup Constanta

3. Delcar Brasov

4. Porsche Bucuresti Aviatiei

5. Bradytrade Bucuresti

6. ProCar Timisoara

7. Intercar Sibiu

8. Auto Moto Invest Bacau

9. Ivas Galati

10. Uniservice Graitaru Piatra Neamt

11. Elcargid Buzau

12. Autec Craiova

13. Compexit Trading Bistrita

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

m-au sunat cei de la Cluj, deci:

1. Aviamotors Bucuresti

2. Auto Grup Constanta

3. Delcar Brasov

4. Porsche Bucuresti Aviatiei

5. Bradytrade Bucuresti

6. ProCar Timisoara

7. Intercar Sibiu

8. Auto Moto Invest Bacau

9. Ivas Galati

10. Uniservice Graitaru Piatra Neamt

11. Elcargid Buzau

12. Autec Craiova

13. Compexit Trading Bistrita

14. Compexit Trading Cluj-Napoca

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

si ce de la Alba Iulia suna:

1. Aviamotors Bucuresti

2. Auto Grup Constanta

3. Delcar Brasov

4. Porsche Bucuresti Aviatiei

5. Bradytrade Bucuresti

6. ProCar Timisoara

7. Intercar Sibiu

8. Auto Moto Invest Bacau

9. Ivas Galati

10. Uniservice Graitaru Piatra Neamt

11. Elcargid Buzau

12. Autec Craiova

13. Compexit Trading Bistrita

14. Compexit Trading Cluj-Napoca

15. Auto Drive Center Alba Iulia

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am fost sunat de cei de la Cmpexit Cluj dupa fiecare interventie in service! Nu am nimic de reprosat celor de la Compexit

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Si eu am fost sunat de o firma care facea sondaj pt INTERCAR Sibiu .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
octavia 4ever

L-au cautat cei de la WEST CAR SATU MAre pe tata dar am raspuns eu . Am o parere proasta :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost si eu sunat ieri de o firma care facea sondaj pentru Motortec Arad.

Tot ieri m-a sunat si cineva de la Skoda Romania sa ma intrebe daca sunt multumit de masina si de serviciile dealerului.

Deocamdata nu am nimic de reprosat masinii sau dealerului, poate doar ca la livrare nu mi-au activat daylight si mi-au lasat intervalul service longlife, dar mi se par chestii minore.

Oricum, mi se pare mult prea devreme sa poti emite o parere. La fosta Dacia Solenza nu am avut nici cea mai mica problema timp de 2 ani, pana la 40.000 km. Pe urma au inceput sa apara, am facut cunostinta si cu minunatele service-uri. Ma astept ca Skoda sa fie mai fiabila decat Dacia, ca si pretul este mult mai mare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Toti cei care au de a face cu marca SKODA, cumparare masina noua, service... o sa fie sunati.

E un sondaj, care e facut de catre PORO ca sa vada opinia clientilor despre dealerii Skoda din judetele/orasele unde sunt deschise reprez. :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost si eu sunat, dar nu am putut vorbi in momentul respectiv.

Au zis ca revin, dar praful s-a ales.....

Oricum parerea mea despre dealerul din Iasi este foarte foarte proasta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salutare,

la TARGOVISTE la revizia de 2 ani am fost rugat sa completez un formular referitor la satisfactia clientului.

eu chiar sunt multumit pina acum de ei.AUTOBEST este numele distribuitorului SKODA in TARGOVISTE.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salut

Si pe mine m-a sunat de la Intercar Sibiu, imediat dupa achizitionarea masinii. Spunea ca efectueaza un sondaj despre felul cum a decurs cumpararea, amabilitatea reprezentantilor...etc.

La mine nu au fost probleme din aceste puncte de vedere...urmeaza revizia ...sper sa fie la fel ;)

Modificat de Uncas
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

astazi am fost sunat si eu sa ma intrebe daca sunt multumit de servicile IVAS

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Au fost si eu sunata de catre Elcar Gid Buzau, le-am spus ca deocamdata sunt foarte multumita de serviciile lor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!