Jump to content

help piese noi


dare50
 Share

Postare recomandată

nu am experienta, nu am timp asa ca apelez la voi

ptr un golf III 'variant, 95 oferta e buna atata ca si calitate cat si ca pret ?

placute frana Ferodo 1.250.000 lei

ferodouri Ferodo 1.350.000 lei

toba spate Bosal 4.315.000 lei

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu am experienta, nu am timp asa ca apelez la voi

ptr un golf III 'variant, 95 oferta e buna atata ca si calitate cat si ca pret ?

placute frana Ferodo 1.250.000 lei

ferodouri Ferodo

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

man unde ai gasit ferodo???? ca vreau si eu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe toate drumurile - e.g. Autokarma (www.autokarma.ro)

Fa-ti o favoare si nu-ti lua Ferodo Target (daca tii neaparat sa iei Ferodo). Ia Premier, sunt mai scumpe dar...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Subscriu la parerea d-lui s_c.

Ca alternativa poti sa mai incerci Lucas.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

apropo de piese ziceti-mi va rog, am vazut pe un catalog de tuning www.suspension.de, un anumit fel de bucse( din silicon) si amortiziare, in buc credeti ca le gasesc numai la magazinele de tuning. sau mai bine zis ce imi recomandati in materie de bucse, amortizoare etc .pt masina din semnatura. vreau sa le cumpar in realabil. multumesc si astept raspuns

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca nu ma insel cred ca bucsele respective sunt din poliuretan. Nu stiu pe nimeni sa aiba asa ceva pe o masina VAG, dar are un prieten pe un Bimmer si a scapat de o durere de cap cu ele (hiba la seria 3).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

ce motor ai si ce an e masina ? sa-ti fac si eu o oferta pe FERODO (poate si pe toba)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pt

ce motor ai si ce an e masina ? sa-ti fac si eu o oferta pe FERODO (poate si pe toba)

pt masina din semnatura

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dogarel
Daca nu ma insel cred ca bucsele respective sunt din poliuretan. Nu stiu pe nimeni sa aiba asa ceva pe o masina VAG, dar are un prieten pe un Bimmer si a scapat de o durere de cap cu ele (hiba la seria 3).

hai sa dam zvonu-l in tara poate aduce careva acele bucse din poliuretan si pt golfuletele noastre( as lua Cred ca s-ar merita investitia)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!