Jump to content

Portbagaj - Cati Litri?


Golf3_CL
 Share

Postare recomandată

Salutare,

Sunt la servici si nu am acces la cartea tehnica a masinii, asa ca intreb aici: imi poate spune cineva cati litri are portbagajul unui Golf 3?

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce probleme ai si tu :icon_thumright:)

baga-i apa cu galeata ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai am probleme in sensul ca vreau sa fac upgrade la o masina mai mare, "de familie", si am o optiune, dar nu stiu cu cat e mai mare portbagajul modelului ales (Opel Meriva) in comparatie cu portbagajul unui Golf 3...Te-am lamurit?

Oricum, mersi de idea cu apa, n-am sa tin cont de ea, eventual daca o folosesti, sa-mi zici si mie ce iasa (in afara de ...portbagaj ud)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:D)

auzi.. paul_ral poate stie ca are cari de specialitate, acum nu stiu daca-i scrie ceva acolo.

ps-de familie e cam mik! eu plecam cu prietena... si se umplea de ziceai ca am si 5 copii :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ATENTIE !!! lowgrade.....VW >>> Opel.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

up-down

high -low

ai dreptate....am gresit....da ideea e tot aia....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Upgrade cel putin la volum...oricum, cred ca e diferenta intre Meriva 2004+ si Golf3 '94 (in favoarea Opelului) :D

Meriva are numai 292 litri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se vede ca suntem buni la facut gargara. Am inceput sa contabilizez bagarile in seama si cu prima ocazie voi apela la prevederile regulamentului.

Volumul portbagajului fara bancheta rabatata = 330 litri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!