Jump to content

Piulita Rulment Spate Golf 1


technoart
 Share

Postare recomandată

am gasit rulmentul varza pe spate ! si filetul la piulita mancat. Am gasit sa cumpar rulment dar nu gasesc piulita, stie cineva de unde pot cumpara piulita ??? sau daca se potriveste de dacie sau altceva ? de asemenea caut un chit pt reparat timoneria, eventual cu tot cu patina ptr marsarier ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1.Piulita o poti face la strung.

2.Kitul timonerie la un magazin care lucreaza cu cei de la Unix.

3.Patina marsarier-te referi probabil la ciocul de plastic de sub masina-vine pe original,gasesti codul pe ea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se gaseste kit de reparatie (2 rulmenti, simering, piulita, opritor, stift, capac) la aproximativ 35 RON eu mi-am schimbat asta vara.

scuze, acum am vazut ca e mk1, dar banuiesc ca daca nu se potriveste oricum trebuie sa se gaseasca tot sub forma de kit

Modificat de B0BBY
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

kit roata am gasit dar kit timonerie nu am reusit sa gasesc,un furnizor ,eventual cu magazin online

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!