Jump to content

She's The One! Octavia 2 TDI


Calin

Postare recomandată

  • Administrator

F misto arata :D

Ti-am spus-o, personal as alege niste jante cu mai multa personalitate... ca idee, ceva cu multe spite pentru cele "pline" atrag atentia spre PDG

Astea, avand forma pe rotund, duc spre aripa (aceeasi forma)

Parerea mea... :blush:

Link către comentariu

SUPER masina super tare sa sti ca am sa te copiez , imi place ca esti incapatinat ca de asa suntem noi cei din zodia berbecului tu 12-04-82 eu 11-04-82 , nu asculta nici o critica dai inainte cu tupeu ,cum am spus deja am bara spate sparta si am zis ca asta e punctul de plecare ador kitul de rs eu nu am PDG asa ca e mai bine .Bafta

Link către comentariu

M-am exprimat eu aiurea. Scurteaza :salut: Dar, cade?:P Oricum nu am de gand sa o tin mult.

Cosmin merci mult. Bafta si tie cu modificarea :D

Modificat de c4linutz
Link către comentariu

Acum nu vreau sa te sperii; daca o tii un pic, atunci da-i bataie, cativa cai in plus or sa te bucure, garantat :salut:

Dar daca intentionezi sa o mai tii vreo 3,4,5 anisori atunci... las-o cum a venit din fabricuta :D

Bafta.

Link către comentariu

Mai, acelasi motor pe vechiul passat avea 135 cp. Ce-i drept avea alt chit ambreiaj si daca nu ma insel alta turbina. Acum...ce-o fi o fi. Daca am noroc sa fie turbina romaneasca, am inteles ca sunt mai bune :salut: Daca nu... ata ete. Chitul de ambreiaj e undeva la 15 - 20 mil. Repet, daca am noroc.. mere.. daca nu, nu.

Tin la masina. Dupa cum ziceam, durata de viata o mia faci si tu ca sofer.

Nu am de gand sa merg numai cu a 1-a si a 2-a din semafor in semafor.

Acei 35 cp ii scot la drum lung, la depasiri.

Nu-mi place sa fac liniute in oras doar ca sa arat ce masina am eu.

Masina o am pt mine nu pt altii :D

Link către comentariu

mai ai garantie? daca da fa si tu un chip sau un soft la cineva care da garantie sau macar iti poate face o asigurare ceva pe motor....am mai discutat , nu neaparat ca pateste ceva dar asa esti sigur ca si cu casco

Link către comentariu

Cip`ul il pot face in 2 locuri. Ambele imi dau garantie.

-upsolute

-dimsport

Prima este firma nemteasca, a doua este italiana. Ambele persoane care fac cip dau garantie si... asa fie vb intre noi ca nu ne aude nimeni ...lucreaza la skoda pe ici pe colo :D

Deci...

Link către comentariu

Pe data de 06.11.2008 la 48.500 km, masina mea a implinit 140 cp la TCM Turbo. Azi, masina a implinit 50.000 km :D

post-13747-1226301248_thumb.jpg

Modificat de c4linutz
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

New Update :icon_thumright:

Si una noaptea :icon_cheesygrin:

261120081266hq5.th.jpg

post-13747-1227717420_thumb.jpg

post-13747-1227717443_thumb.jpg

post-13747-1227717472_thumb.jpg

post-13747-1227717485_thumb.jpg

post-13747-1227717498_thumb.jpg

post-13747-1227717515_thumb.jpg

post-13747-1227717532_thumb.jpg

Modificat de c4linutz
Link către comentariu

Puteam sa jur ca atunci cand ti-am aratat ledurile o sa iti comanzi si tu :icon_thumright: sunt foarte tari arata de 100x mai bine decat verdele ala plictisitor...

Link către comentariu

bine bine...mi-ai luat si umbra aia de mandrie ca am avut 0.1% contributie :icon_thumright:

P.S sper ca schimbi si ledurile navigatiei :sick:

P.S 2 cum crezi ca ar arata bara spate a ta cu asa ceva : http://vwforum.ro/index.php?showto...0&start=100

Mi s-a parut foarte tare ideea...

Modificat de But_Fns
Link către comentariu

ti-ai pus peste leduri albe/albastre ( xenon look) ?! ....daca da, ai avut de schimbat nu gluma :)

fain update, mai raman cele de la Witson sa le faci din verde, macar rosi :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Hahahah. Merci de UP :D momentan nu. Sapt viitoare cred ca o sa vin cu o modificare BELE: spal motoru =))

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!