Jump to content

Bora Variant Tdi Automatic Blackmagic Pearl Effect


Spawn b93rlf

Postare recomandată

Super tare! arata foarte bine. zi-mi si mie cum ai scos in relief partile volanului (cele specifice R) ai bagat ceva sub pielea nou cusuta? M-ar interesa si pe mine procedeul, da-mi te rog detalii aici sau pe PM. Multumesc

PS: Faina masina :)

Link către comentariu
  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Spawn b93rlf

    59

  • rudolf.s

    10

  • TIR

    5

  • Auras

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Volanul asa a venit este model .:R, astazi l-am cumparat de la reprezentanta VW.

Link către comentariu

Volanul este "R-line" cod JNV 419 091 pret 1800 ron fara Airbag.

Multumesc tuturor pentru aprecieri.

As avea si eu o rugaminte la cei care mai intra in topicul acesta, sa imi dati si mie un sfat in alegerea viitoarelor mele jante.

Vreau sa imi schimb jantele si sa imi iau 7,5 x 17 sau 8 x 18 si nu ma pot hotari la model.

Cam asa ceva as vrea, genul asta:

post-12132-1222200309_thumb.jpg

post-12132-1222200317_thumb.png

post-12132-1222200328_thumb.jpg

Modificat de Spawn b93rlf
Link către comentariu

Nici AWS nu sunt cine stie ce jante... desi sunt mai bune decat Wolfrace. Depinde foarte si cum mergi cu masina, in Bucuresti ar fi destul de greu sa nu iei o groapa, avand in vedere cate gasesti pe strada.

Link către comentariu

Cati bani vrei sa investesti in jante si cauciucuri sa stim ce ai putea sa iei , deci suma sa gasim ceva mai potrivit :(

Link către comentariu

Sustin cele spuse de CristiN si-mi place foarte mult modelul indicat de el. Sfatul meu ar fi sa le alegi pe alea.

Link către comentariu

Ma indoiesc ca ai putea gasi jante cum ai aratat tu la 600 de euro , poate pe 16 sau 15 dar in nici un caz pe 17 sau 18, poate doar la vreo promotie sau lichidare de stoc, minim vei gasi ceva gen 6 mil bucata poate pret bun de 17 , daca vrei de 17 sau 18 si calitate destul de buna de ce nu te uiti la replicile facute in italia?

-eu pe alea am dat 680 de euro acum ceva timp aproape jumatate de an , plus ca nu vin cu prezoane toate tipurile de jante , valve, echilibrari, centari unghi de fuga etc pt dimensiuni mai mari,

Bafta !

Modificat de gabriel
Link către comentariu

Modelul de mai sus clar ca nu pica bine pe Bora ta, mai ales ca ai mers pe varianta all black

Incearca sa cauti ceva care sa aiba si ceva negru ca se poarta acum sau mai bine astepti pana la primavara ca si asa vine frigul :) si mai strangi ceva bani si iei ceva calumea

Link către comentariu

Este si varianta pe negru: dar nu imi plac de asta am pus pe culoarea aia.

post-12132-1222630771_thumb.jpg

Link către comentariu

Stie cineva ceva despre firma ThreeFace?

Si ce parere aveti despre:

post-12132-1222936739_thumb.jpg

post-12132-1222936760_thumb.jpg

Link către comentariu

Un upgrade adus liniei audio video, monitoare in tetierele scaunelor din fata.

Mii de multumiri colegului nostru de forum si prietenului meu " rudolf.s "

vwboravariantb93rlf1ia0.jpg

vwboravariantb93rlf2qn3.jpg

vwboravariantb93rlf3hj0.jpg

vwboravariantb93rlf4lb2.jpg

vwboravariantb93rlf5gu3.jpg

post-12132-1223144290_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 1 month later...

In cele din urma am hotarit sa imi iau jante pe 17 x 7,5 cu anvelope 225/45/R17 acest model:

post-12132-1225833846_thumb.jpg

Link către comentariu

Da @Brabus cam asa ar trebui sa arate.

Si @rudolf.s are drepate alea din poza ta sunt pe 18" sau 19".

Multumesc pentru apreciere.

Link către comentariu

Frumoasa masina si arata foarte bine si jantele alese dar eu as merge pe ceva cu negru.

Dupa ce le achizitionezi si le rulezi ceva vreme astept impresii despre cat de bune si de rezistente sunt jantele Therface ca imi fac si mie cu ochiul pentru la primavara vreo 2 modele de la ei si mai ales ca au un pret destul de mic

Link către comentariu

Multumesc @Auras. Am un prieten care a cumparat jantele Therface, le are de 6-7 luni si e foarte multumit de ele, le-am tinut si eu sub observatie :) sa vad comportamentu lor in timp si sunt ok.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!