Jump to content

Conducta Rezervor


MK16V
 Share

Postare recomandată

Poate sa ma ajute cineva sa-mi spuna care dintre garniturile incercuite se potrivesc la masina mea, un mk1 gti.? Vreau sa comand nou si nu stiu ce anume trebuie pus acolo la gura de umplere...Multumesc!post-14538-1200054256_thumb.png

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stie nimeni din cei care desfac masini aproape zilnic??? Chiar am nevoie de raspunsul asta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Reperul 2 vine intre conducta si caroserie.Este la fel .Celelalte difera in functie de tipul de ansamblu conducta buson.Banuiesc ca nu ai tipul filetat deci iti trebuie si reperele 8 si 39.Reperul 7 este reductia pentru cele cu catalizator.Sper ca de data asta intelegi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ms mult, eu am inteles intotdeauna. Ma asteptam de la tine sa imi dai raspunsul potrivit :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Atunci mi-ai dat un raspuns pe care lejer putea sa-l considere oricine 'la mishto' - ala cu rezervorul de trabant...Nu am dificultati de perceptie....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred, pt o masina de VTM e perfect!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!