Jump to content

Coduri piese OEM


cwr
 Share

Postare recomandată

Salut!

Am o rugaminte pentru codurile pt bratele stergatoarelor fata (cele care sunt prinse de masina si in care se prind stergatoarele cumparate) golf 5 WVWZZZ1KZ4W142428. Si un pret estimativ daca se poate,

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K1 955 409 03C lei 175

1K1 955 410 03C lei  175

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

046905291a- supapa vacum unisens un pret daca se poate

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!

Am o rugaminte pentru codurile pt golf 5 WVWZZZ1KZ4W142428. Si un pret estimativ daca se poate, husa/burduf schimbator de viteze cutie manuala 5 viteze, eventual si schimbatorul si nuca sau cum se numeste, tot ce se vede in habitaclul masinii.

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K0711113AH NGC lei 265.

 

Codul este pt tot ce se vede in imagine, sau sunt mai multe coduri?

Exista varianta cu piele, sau doar cea care este acum pe masina?

post-47515-0-85785200-1370882273_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K0711113AK MEK

E cod bun pentru masina mea, varianta cu burduf/husa din piele?

Cuprinde tot ce se vede in imaginea anterioara?

Daca da, te rog un pret estimativ.

Multumesc.

Modificat de Nutu2009
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

400 lei,exact cum se vede in poza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt varianta piele am primit un alt cod 1K0711113CFUZD, cu insertii din aluminiu ca si ornamente.

Exista varianta cu piele si fara insertiile din aluminiu?

 

Pentru cel cu imitatie din piele (cum aveam din fabrica) codul primit este 1K0711113CDUZC.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inca o rugaminte, te rog.

golf 5 WVWZZZ1KZ4W142428 - ce feluri de volane se pot monta pe masina, imbracate in piele si fara comenzi, cu pastrarea airbagului existent + preturi aproximative.

Mai trebuie inlocuit altceva la masina, daca se pastreaza airbagul si nu e nevoie de comenzi?

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai bine imbraci volanul in piele.Am vzut volane imbracate care aratau mai bine decat originalul.150-250 lei costa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stie cineva cat costa un motoras stergatoare fata,golf 5,codul de pe al meu este Bosch 0390241744,cineva mi'a spus ca nu ar fi cel orginal,este posibil?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

un cod pentru pompa de ambreiaj ,golf 5 gt 2007

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ate 24.2415-1711.3,Luk 511 0318 10,Sachs 6284 000 056

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut, caut si eu doua piese pentru o skoda octavia 2, 2.0 tdi, cod motor BKD.

Prima ar fi manerul de deschidere al capotei, iar cea de a doua este suportul de plastic pe care se monteaza manerul si care vine fixat pe stalp si prinde de altfel si cablu ce duce la capota. Daca stiti si un pret ar fi excelent.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1J1823533CB41  Maner deschidere capota motor in habitaclu,negru 69 lei.

1J1823633A  Suport maner interior deschidere capota 20 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merci mult pentru informatie.  Acum facand o paranteza, un rahat de maner din plastic costa cat un disc de frana.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va salut, 

 

 In primul rand vreau sa imi cer scuze daca nu am nimerit bine cu ceea ce voi posta, dar sunt nou aici siii nu am avut foarte mult timp sa rasfoiesc din scoarta in scoarta in speranta ca poate voi gasi un thread despre jante , asa ca .. 

 .. am rugamintea sa va dati putin cu parerea cu privire la urmatorul model de janta pe care doresc sa il achizitionez pt masina mea ( VW JETTA 1,9 TDI 105 cp - culoare neagra) 

 

http://www.tuningmall.ro/imagini/produse/jante-dotz-hanzo-black-17-hante-dotz-hanzo-infiniti-lexus-1.jpg

 

Jantele sunt SH si au rulat pana acum pe un VW PASSAT 2.0 TDI . Pretul de achizitie este de 1,750 RON (aprox 400E) , iar pretul include 5 jante DOTZ HANKO "17 + 5 cauciucuri GOODYEAR de vara ( 1 janta + 1 cauciuc fiind nou noute) . Va rog sa imi impartasiti putin din cunostiintele voastre mai vaste privind preturile cu care se vand astfel de jante pt ca sunt usor nesigur daca sa le iau sau nu , cu alte cuvinte nu stiu daca fac un targ bun sau nu :D 

 

Best regards,

Cristi

 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

acele jante din cate stiu in romania erau pe undeva intre 600 si 700 ron bucata,in italia sunt 160-180 euro bucata preturi pentru jante NOI,le-am urmarit si eu o vreme am vrut sa le cumpar,dar m-am razgandit ,la pretul care ti se cere eu zic ca merita,daca nu le iei pune-ma pe mine in legatura cu vanzatorul ca le iau eu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Caut si eu codul senzorului de comanda compressor ac(de pe furtun) si al cablului de la airbag in 3 spite cu comenzi , ambele la un golf v .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut.

Tot incerc sa dau de codul urmator. La butoane climatic Golf 5, cromate.

Cred ca se pot monta cele de pe VW up, ca diametru par a se potrivi.

Se poate o parere?

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@markelush 

 

maine merg sa le cumpar, o sa pun poze !:D Multumesc pt suport!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dr_junior1980

06A 919 501 A

Pret OEM te rog .

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • loghy changed the title to Coduri piese OEM
  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!