Jump to content

Lista Componente Golf I


andolis49
 Share

Postare recomandată

Salutare tuturor! Am gasit un magazin care aduce piese la comanda pt orice tip de masina. Ei au un soft cu care cauta codul pieselor si pretul. Are cineva softul respectiv?? Macar pentru codul sau denumirea pieselor ca sa nu ma apuc sa inventez eu niste denumiri sau sa-i desenez omului ce vreau... :D Eventual unde as putea gasi lista de coduri pt piese golf I 1.5 D? Astept un raspuns de la voi. Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vagcat.com, iti faci cont acolo si ai catalog de vw online, bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

download and install ETKA 7

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de unde se poate lua ETKA7 ....peste tot unde l-am gasit....nu era free....

a...daca vrei...iti dau eu ceva ce te poate ajuta....contine absolut tot ce inseamna VAG

Modificat de sharky
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Defapt eu vroiam ceva de genul asta... Oricum m-am apucat de tras ETKA 7 :icon_thumright:

Pentru cei interesa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...
www.elitecat.cz

Super tare site-ul asta ;) Am gasit toate piesele necesare pentru Golfuletul meu :)

Am vazut ca pretul unei piese scris cu cifre mai mari este mai mic decat cel scris in paranteze. De ce? :)

Mersi :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Super tare site-ul asta ;) Am gasit toate piesele necesare pentru Golfuletul meu :)

Am vazut ca pretul unei piese scris cu cifre mai mari este mai mic decat cel scris in paranteze. De ce? :)

Mersi ;)

Ala din paranteze scris cu cifre mai mici e pretul cu TVA.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!