Jump to content

Compartiment bord cu sertar


flopem
 Share

Postare recomandată

Salutare tuturor!

Eu am sub casetofon un fel de locas unde poti baga una alta insa ma enerveaza si am impresia ca strica toata linia bordului!

As vrea sa pun un capac acolo,am vazut ca unele variante au capacel!

Stie cineva daca se gaseste acel capac la dealer si eventual cat costa?

Sau vrea sa-l doneze cineva in schimbul compartimentului care se pune sub capac?

Banuiesc ca asa e: ori ai capac si nu ai nimic in spatele lui,ori iei jos capacul si pui compartimentul de depozitare +presuletul de cauciuc acolo....nu?

Eu dau compartimentul pe capac:))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am si eu un astfel de compartiment de depozitare, ajunge doar pt. un

pachet de tigari si o bricheta. Se gaseste sub forma de tavita(se deschide prin apasare usoara).

Da de ce vrei sa renunti la el?, la mine se vede ca si cum as avea acel capac pe care-l vrei tu.

Sa inteleg ca tu nu mai ai tavita si ai un gol mare in bord?, daca da poti incerca la Deler sau la

dezmembrari auto sa gasesti tavita sau tot ansamblul.

Modificat de ioco
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare tuturor!

Eu am sub casetofon un fel de locas unde poti baga una alta insa ma enerveaza si am impresia ca strica toata linia bordului!

As vrea sa pun un capac acolo,am vazut ca unele variante au capacel!

Stie cineva daca se gaseste acel capac la dealer si eventual cat costa?

Sau vrea sa-l doneze cineva in schimbul compartimentului care se pune sub capac?

Banuiesc ca asa e: ori ai capac si nu ai nimic in spatele lui,ori iei jos capacul si pui compartimentul de depozitare +presuletul de cauciuc acolo....nu?

Eu dau compartimentul pe capac:))

si eu am tavita acolo dar e foarte utila pt telefon, pix....dar sa stii ca si restul au iar ceea ce stii tu de capac e intradevar un capac dar de la sertar. Cred ca se apasa sau se trage intr-o parte sa apara sertarul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pur si simplu imi place mai mut linia bordului cu acel capacel in lik de acea gaura!

am facut o cercetare si am observat ca variantele ELEGANCE au acel capac!

eu chiar nu depozitez nimic acolo si nu imi place acea gaura( parca ar lipsi un casetofon de acolo sau ceva)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din pacate am aflat azi ca acel capacel nu e un simplu capacel si e o usitza si vine cu intreg compartimentul!

la compexit costa 250 ron si e cam scump de tot pentru cat e de mare:)

din pacate tre sa renunt la el!

stie cineva unde sunt dezmembrari de fabia?...poate as gasi pe-acolo?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu exista dezmembrari de fabia, sunt la gramada.

Daca ai noroc gasesti si fabiute, cauta pe net.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intr-adevar e un sertar acolo, eu am asa ceva. La mine insa arcul care il impinge afara s-a cam slabit, si nu mai iese de tot..:icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai daca are cineva de vanzare sa ma anunte

sau poate are cineva sertarul dar nu are cass in dotare,atunci ofer un cass blaukpunkt original skoda+sertarul meu simplu fara capac pe un sertar cu capac..........anuntati-ma!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!