Jump to content

vreau sa cumpar un Vento


antiku
 Share

Postare recomandată

si cand o iau din loc .. dau viteza1 si la a 2 tre sa dau un sprit mai intati apoi sa bag in viteza ...ce e cu chestia asta ? e normal ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tot kitul de disc..placa, disc, rulment..... m-am interesat pt a mea costa in jur de 10 mil cu piese originale ..dar nu m-am interesat cat ar costa la poro sau midocar sa le montez si pp ca ofera garantie?..cine stie sa imi spuna si mie... ...si daca pot sa imi aduc singur piesele...eu vreau sa le schimb pt ca imi patineza ffff putin ..in privinta treptei 1 la mine e l fel intra un pic mai greu dar nu fortez sa intre asa e ea..nu stiu daca la tine e ceva de vazut...in rest ia masina si vezi daca merge debitmetrul (sper ca am scris bine)..sa il verifici mergi cu masina pana la vreo 140-150 si vezi dac observi dac "intrerupr" daca da verifica debi...

in rest spor la cautat..ca asa am facut si eu..am gasit masina bine intretinuta ; mai putin cateva zgarieturi pe ea...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am ponit spre a o testa .. demarajul e bun ,dar cand sa bag in a doua imi caraie cutia de viteze ... din a 3 in a 2 caraie .. de la ce o fi ?
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 years later...
Adrian Miclosoni

Vreau sa imi cumpar si eu un Vento. Stie cineva vreo masina sau imi poate da niste sfaturi pt a cumpara o masina buna? Sunt din Timisoara si voi merge aici in piata sau in Arad.Vreau sa fie 1.9 TDI

Modificat de Adrian Miclosoni
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cauta in Anunturi si foloseste Functia Search in legatura cu sfaturile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!