Jump to content

Far Gaurit


FANEX
 Share

Postare recomandată

circuland pe drumurile patriei m-am pricopsit cu o urata gaura in sticla farului stanga si as vrea sa stiu daca la vento se poate inlocui doar sticla farului.daca stie cineva cam la ce pret este nou sau second(numai sticla sau tot farul fara reglaj electric).

multumesc !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am desfacut eu cu ceva timp in urma un far de golf3 eu i-am schimbat oglinda :)) farul e sigilat adica teoretic nu se umbla in el...practic l-am desfacut pana la urma si am inlocuit oglinda care se exfoliase, am luat-o de pe un far cu geamu spart. nu cred ca se gaseste doar sticla...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Set faruri vento st+dr simple fara reglaj electric la aprox 200 ron la Ciclop langa fabrica de bere pe comanda 1-2 zile

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Da Fanex mie asa mi-au zis...dar incearca o vizita la ei sau macar un tel si vezi concret si exact cum stau lucrurile....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuze pt informatia eronata ...azi am fost iar la ciclop...e 200 ron farul iar setul e 380 ron...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu e eronata.... eu am dat anul trecut pe un far (depo parca) 110-120 ron

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

problema s-a rezolvat prin inlocuirea sticlei farului pe care am gasit-o noua cu 41 ron.

cu ocazia asta am schimbat si becurile cu Philips Xtreme Power.

urmeaza in seara asta un reglaj de faruri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!