Jump to content

Electromotor Stricat Chiar De Sarbatori, Sunt Cel Mai Fercit!


ionutzz
 Share

Postare recomandată

salut baietzi!

sunt cel mai fericit om deoarece scumpa mea masina pe nume golf 3 ma lasat, adica a murit electromotoru de atatea colinde creca;mai in gluma mai in serios vreau sa imi cumpar unul nou nici nu vreau sa ma mai uit la ala vechi dp masina chiar daca e el "boch" ca sa fiu sigur ca merge si stau fara frica;asadar care e cel mai ieftin electromotor nou, e mai scump de 3,4 milioane dau si 5 numai sa scap de problema asta,binentzeles cand o sa deschida astia la magazinu depiese ca acuma nimeni nu te baga in seama,as lua si unu sh da parca nu vreau sa imi mai plang zilele pe langa masina.sarbatori fericite!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca-i numai bendixul, e 40 lei. n-are rost sa-l schimbi tot. un electromotor nou era vreo 350 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca-i numai bendixul, e 40 lei. n-are rost sa-l schimbi tot. un electromotor nou era vreo 350 lei.

nush ca inainte sa mi se strice invartea greu,iar acum nu mai merge deloc , nici un sunet nu mai scoate;oricum e vechi, unul nou o sa mearga mai bine am si garantzie!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nush ca inainte sa mi se strice invartea greu,iar acum nu mai merge deloc , nici un sunet nu mai scoate;oricum e vechi, unul nou o sa mearga mai bine am si garantzie!

ATENTIE pe cutia de viteze e o bucsa ,daca a decedat o sa ai surprize si cu unul nou,in rest LA MULTI ANI.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Nu vreau sa stric ziua nimanui dar s-ar putea sa fie ovalizat orificiul din cutie si bucsa sa fie si ea gata. Asa am patit eu. Am schimbat busa ca nu mai mergea si dupa aia nu am reusit sa-l mai fac sa se invarta. Noroc ca am schimbat cutia la putin timp ca aveam in 4 viteze si mi-am luat una in 5 ca altfel pateam la fel. Asa ca atentie la gaura unde se baga bucsa

Bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!