Jump to content

Golf 4


dox99

Postare recomandată

Prea frumoase scaunele sa le modifici , deacord cu shimano incet incet mai bine schimbi restu interiorului in negru ;)

Link către comentariu

sa modific tot interiorul e prea de tot. sa vad la ce pret le pot schimba tapiseria daca nu o sa le scot la vanzare

azi mi-am montat spoilerul de v6 cu senzori de parcare :icon_cool:

Link către comentariu

am montat scaunul soferului de proba dar "surpriza" mufa de la airbag nu se potriveste, iar la dezmembrari nu am gasit scaune puscate iar separat nu am gasit doar mufele. partea mai intereseanta este ca nici culoarea firelor nu este la fel si nu stiu cum o sa leg mufele

Link către comentariu
  • 1 month later...

am reusit sa vopsesc spoilerele si bara spate in urma unui mic accident,o sa revin cu poze noi cu prelungirea spate de v6 cu senzori de parcare.

pana la urma scaunele recaro o sa le scot la vanzare, imi plac f mult dar e pacat sa le modific in culoarea bej, iar de piele momentan nu sunt fonduri

Link către comentariu

Pune poze cu masina sa vedem starea actuala :icon_thumright:

Stiu ca ai pe masina suspensie reglabila Raceland, te-as ruga sa scrii un mic feedback referitor la ea, cam cati km are de cand o ai pe masina si alta intrebare ar fi cum se comporta suspensia asta pe drumuri cu asfalt plombat si numai denivelari ca sunt tentat sa imi comand pentru Toledo-ul meu asa ceva.

Interiorul recaro l-ai vandut sau nu? As fi interesar cam la ce bani se vinde asa ceva :rolleyes: fara fete de usi, doar scaunele fata si banchetele spate

Modificat de Auras
Link către comentariu

aceeasi problema am avuto si eu cu scaunele la mufa de airbag ! si acum stau ca p***** cu eroarea in bord pana schimb scaunele .. scaunele tale au mufa aia lunga si plata ? o poza cu mufa poti sa atasezi ? si un pret la interior ?

Link către comentariu

Auras eu iti recomand niste arcuri mai de calitate decat raceland sau ta tehnics

eVo daca te duci la dezmembrari le gasesti la pret de nimic chiar si noi nu sunt f scumpe, eu mi-am rezolvat problema demult :icon_cool:

am atasat cateva poze facute in graba...........clar o sa-i pun arcuri sport eibach -3 cm luna aceasta

iar pt scaune pret fix 500 euro sau le inbrac in piele bej, nu sunt 100% ca le dau de aceea nu am postat niciun anunt cu ele

.

.

.

post-13656-0-86952800-1302110696_thumb.j

post-13656-0-96657000-1302110799_thumb.j

post-13656-0-08631900-1302110962_thumb.j

post-13656-0-72139500-1302111135_thumb.j

Modificat de dox99
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

si-a montat cineva arcuri eibach pro street pe masina? coboara exact cat scrie pe ele?

mi-a zis cineva ca si-a montat pe masina arcuri eibach pro street -30mm si a coborat masina cu 2cm

Modificat de dox99
Link către comentariu
  • 2 weeks later...
Publicat (modificat)

us style......pe drum sunt si arcurile eibach pro-street -30cm

post-13656-0-43760300-1304969783_thumb.j

Modificat de dox99
Link către comentariu

Gata pleci si tu in Bora Bora? :D Sa le stapanesti sanatos. Chiar fac diferenta la interior :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

stie cineva daca oglinzile cu semnalizare de la vw passat 3bg se potrivesc la vw golf 4?

Link către comentariu

foarte faina masina! :icon_thumright: pozele din fata garajului in ce zona sunt facute? ca nu reusesc sa imi dau seama

Link către comentariu

tot in tudor stau si eu dar la iesirea din oras

in curand poze cu arcurile eibach -3mm montate pe masina.....

Link către comentariu

chiar vrei sa o faci una dintre cele mai frumoase masini de pe forum?arata super ok..bv :)

Link către comentariu

mai am un pic de lucru la ea. sunt mk4 f frumoase aici pe forum asa ca mai am de tras

inca nu am reusit sa fac poze cu noile arcuri eibach de care sunt f multumit si de aspect si de confort :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

am reusit intr-un final sa leg firele de la iluminat gurile de ventilatie, urmeaza sa montez si iluminatul la picioare

post-13656-0-02048000-1316410565_thumb.j

post-13656-0-20414800-1316410577_thumb.j

post-13656-0-07931800-1316410588_thumb.j

Link către comentariu
  • 1 month later...
stie cineva problema cu airbagu-l cum se poate rezolva? as vrea sa schimb si eu volanul
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!