Jump to content

Golf 2 - Cutie Automata


hazuki
 Share

Postare recomandată

Cine imi poate spune cum sa setez cutia automata pe modul "croaziera"?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai asa si merg cu ea, dar imi schimba toate treptele pana in 50 km/h - asta e setarea ptr oras. Dar ptr drumuri lungi in afara trebuie setata altfel.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai daca o calci nu iti baga nici macar a 2-a la 50 daca pleci usor normal ca le schimba pe toate "3". Iar in afara e ff simplu, vrei sa depasesti mai vijelios bagi kick down si racheta :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sau vezi daca e prevazuta cu pilot automat sau tempomat pe maneta din stg de la semnal in cap ar trebui sa ai un buton...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai asa si merg cu ea, dar imi schimba toate treptele pana in 50 km/h - asta e setarea ptr oras. Dar ptr drumuri lungi in afara trebuie setata altfel.

Ai argumente pentru cele de mai sus? Cine ti-a spus asa ceva? :) Cum spune si ksi_id, in functie de "modul" in care calci acceleratia vei observa ca schimba la viteze/turatii diferite. In mod normal, daca nu are vreun defect, ar trebui sa observi 2-3 "regimuri" de functionare, in functie de "plumbul" din talpa :) .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!