Jump to content

VWForum Radio


FiReBuRn
 Share

vwforum radio  

906 voturi

  1. 1. Ce muzica vreti sa fie difuzata pe vwforum radio?

    • Hip-hop / Rap / R'n B
      150
    • Club / Techno / Trance / House / Progressive
      302
    • Oldies
      187
    • Rock / Metal
      85
    • Alternative
      36
    • Jazz
      12
    • Disco
      72
    • Chill out
      64


Postare recomandată

Desigur discutam despre ora OPT seara ca cine draq se scoala dimineata sa asculte eurodance ? Nenea DJ sa nu cumva sa intrerupi playlistu" ca vine sfarsitu lumii cu invazie de lacuste si meteoriti !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FiReBuRn

    245

  • Cristian

    37

  • Amy

    31

  • oozz

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

garfield da de ce dedici la rapidisti ca tu esti singurul :exclaim:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fusco, abia astept. Ca s-a saturat lumea de atata trance... mai vrem si altceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Super ideea, felicitari

Te astept si`n FM sa asc. si in masina:D k la cat timp pierd in trafic ..... dau tel. la radio si anunt zonele blocate :exclaim:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dedicatie de la OoZz pt toti membrii VWF :exclaim: . daca se poate :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fuscone,sper ca se da si in reluare...noi astia intregi suntem la fotbal la ora aia!! :exclaim:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cristin - de acord cu tine, prea mult trance, insa in seara asta, cel putin in ultimele ~30 min, a fost foarte ok muzica, cu alternari, dar asa...mai langsam in general...super tare, chiar imi place, merge cu prietenul jack de langa mine :exclaim:

P.S. - subscriu la ideea cu afisarea numelui melodiei/artistului

Modificat de mateis
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da matei... de maine seara, asa cum a anuntat fusco, incercam niste formate de emisiuni, speram sa va placa. Incepand cu ora 8, fusco va avea cam o ora de muzica eurodance.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:flower: "vreau si io o melodie daca se poate: pentru toti care ma cunoaste melodia lu Florin Salam aia cu bomba nucleara si foarte special pentru Mariana cu mesajul te iubesc" :exclaim: :Driver: :soare: :soare:

foarte buna ideea! BRAVO!

PS: ar mai merge din cand in cand si o melodie Hip Hop :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma ofer sa "sposorizez" cu ceva mp 3 rock/metal in special balade :exclaim: in caz ca se va cere si asa ceva.

Oricum desi eu raman un mare fan al genului greu, imi place si ce s-a dat pana acum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:soare: "vreau si io o melodie daca se poate: pentru toti care ma cunoaste melodia lu Florin Salam aia cu bomba nucleara si foarte special pentru Mariana cu mesajul te iubesc" :flower: :soare: :beer: :D

Scz dar nu m-am putut abtine :exclaim: :Driver:

PS: Cum se numeste melodia de acum? E ceva cu "mamelo", stiu ca e foarte veche dar nu am nici o idee cum se numeste :D

Multumesc!

Modificat de oozz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu ma gandeam ca ar fi ceva sa punem mana de la mana sa inglobam un computer ceva sa nu isi distruga compul fireburn. Cred ca as avea ceva piese de donat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Desigur discutam despre ora OPT seara ca cine draq se scoala dimineata sa asculte eurodance ? Nenea DJ sa nu cumva sa intrerupi playlistu" ca vine sfarsitu lumii cu invazie de lacuste si meteoriti !
Nu intrerup nimic... incepand de la 20:00 o sa fie ora tA!!
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oozz - ameno nu mamelo :exclaim:

repet, daca se face un server (si nu tre' sa fie cine stie ce momentan), eu pot asigura hostarea sa (banda 100mbps metropolitan (sau chiar gigabit, dar chiar nu cred ca e cazul) si cat trebuie extern...nu e o problema) plus curent evident...totul fara bani, logic, ca e vorba de vwforum. eventual o mica reclama in winamp :Driver: :flower: :soare:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

garfield da de ce dedici la rapidisti ca tu esti singurul :exclaim:
Si eu sunt rapidist domnu` :Driver:
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu sunt rapidist domnu` :exclaim:

Si eu la fel , doar stau in giulesti :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oozz - ameno nu mamelo :exclaim:

Multumesc de raspuns :Driver:

Radio-ul va fi si peste noapte sau cand fireburn se baga la somn se termina?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

garfield da de ce dedici la rapidisti ca tu esti singurul :))
Si eu sunt rapidist domnu` :icon_thumright:
Si eu la fel , doar stau in giulesti :D

Si multi,multi altii!! :P Asa de multi de te'nervezi!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu nu ma enervez, pt ca eu nu sunt fan al nici unei formatii :icon_thumright: !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai deocamdata are un program ..pana rezolv problema cu serveru` .. Nu e vorba ca-mi distrug calculatorul ..pe mine ma pasioneaza chestia asta..incerc sa tin calculatorul aprins cat pot .. mp3uri am foarte multe ..dar daca doriti ceva anume imi puteti da pe mess.. Vad ca majoritatea doriti sa vedeti ce melodii ascultati..momentan o sa ramana asa.. !

O sa incerc sa va acord cate o ora .. sa puneti ce muzica doriti ..pentru asta ..contactati-ma pe mess la id`ul da0s5 ! Urmatorii s-au inscris :

Miercuri - 7 noiembrie - Fuscobal - 20:00 - 21:00

Miercuri - 7 noiembrie - CristiN - 21:00 - 22:00

Joi - 8 noiembrie - scumfreak - 22:00 - 23:00

Luni - 12 noiembrie - caine - 23:00 - 24:00

Din nefericire la ora 02:00 se incheie programul de astazi! Multumesc tuturor ce asculta vwForum Radio!!

Programul de astazi 7 Noiembrie cred ca o sa fie 19:00-24:00! (sper ca intelegeti ca totusi am un serviciu ca multi de pe forum si pana rezolv problema cu serveru` , radio o sa fie online doar seara) ! O seara placuta :icon_thumright:

Modificat de FiReBuRn
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator
Ma ofer sa "sposorizez" cu ceva mp 3 rock/metal in special balade

Votat rock/metal, in special melodiile mai vechi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La exact aceasta ora si anume 9 :25am acest radio nu merge

Are ore intre care e deschis???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Programul de astazi 7 Noiembrie cred ca o sa fie 19:00-24:00! (sper ca intelegeti ca totusi am un serviciu ca multi de pe forum si pana rezolv problema cu serveru` , radio o sa fie online doar seara) ! O seara placuta :)

A scris fireburn cu 2 posturi in urma...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc CRisti !

Radio va fii ON ora la 19:00 ..

La ora 20:00 avem un program de muzica oferit de fuscobal ..urmat de o serie muzicala oferita de CristiN!

In weekend radio va fii ON non-stop ..desi multi o sa fiti la Olanesti ..dar sper ca vor exista ascultatori...

Ieri am inregistrat numarul record de ascultatori : 22 (tinand cont ca a fost a3a zi ..eu zic ca e ok)

Va astept cu dedicatii aici.. sau pe id`ul de mess da0s5 , dupa ora 19:00 ! O zi placuta tuturor! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poate la un moment dat o sa obti si frecventa... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!